Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Uued esinduspoed tipptegijatelt Ülemiste keskuses

03.10.2019

Ülemiste keskuses avatakse homme, 4.oktoobril iDeal Apple Premium Reseller, MANGO uus kauplus, uuenenud Biomarket ja Norman-Optika esinduskauplus.

Ülemiste keskuses avatakse uusi kauplusi igal nädalal, kuid sellel reedel on häid uudiseid lausa rekordiliselt.

Ülemiste keskuse tegevjuhi Guido Pärnitsa sõnul on tegemist lausa Super Reedega, mis toob keskusesse palju uusi ning kauaoodatud kontseptsioone oma ala tipptegijatelt. “Kuulame hoolega oma külastajate soove ning töötame pidevalt selle nimel, et Ülemiste oleks jätkuvalt klientide jaoks parim keskus Tallinnas. Mitmed reedel avatavad kauplused on keskuse jaoks märgilise tähendusega, loodame, et valmistame külastajatele nende saabumisega veelgi rohkem heameelt“.
Apple’i maaletooja iDeal avab Ülemiste keskuses Apple Premium Reselleri esinduskaupluse. iDeali tegevjuhi Antti Aduri sõnul on ettevõte soovinud Ülemiste ümbruses elavaid ja töötavaid kliente juba ammu paremini teenindada ning nüüd on neil selleks kõik võimalused olemas läbi uue suurepärase esinduse. “Ülemiste iDeali avamisega oleme loonud oma klientidele täiesti uue võimaluse reserveerida konsultatsiooniks meie oma Apple genius, kes aitab segamatult ostuotsuste langetamisel, abikäega seadistamisel ning probleemide lahendamisel – kliendile sobival ajal ja ajaks.” Kaupluse pidulik avamine toimub kell 10.00 ning avamispakkumisena on absoluutselt kõik Apple’i seadmed 15% soodsamad.


Sel reedel avab Ülemistes oma esinduskaupluse ka Norman-Optika. Uues kaupluses on enneolematult palju uusi kaubamärke ja valik on väga lai nii eksklusiivsete brändide kui ka spordiraamide ja päikeseprillide osas. Esindatud on sportimise lipulaevad Oakley, Julbo, Smith. Samuti ülemaailmselt tuntud Ray-Ban, Carrera, Tommy Hilfiger nagu ka nüüdisaja tõusvad kuumad Hispaania kaubamärgid Gigi Studios ja Woodys Barcelona. Norman-Optika tegevjuhi Hele Vatku sõnul on nende tugevuseks professionaalne teenindus, väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega prilliklaasid ning oskus pakkuda parimaid lahendusi kliendi vajadusest lähtuvalt.


Taasavatud Biomarketis saab reedel 15-18 tutvuda uue kaubavalikuga ning tähistada avamist koos tükikese koogi ning kihiseva joogiga.


Samuti avab MANGO reedel täiesti uue kontseptsiooniga stiilse kaupluse 500m2 pinnal, mis üllatab kliente unikaalse kooslusega moest, kultuurist ja tehnoloogiast.


Uudised

12.09.2023

Ülemiste keskuse roheasfalt: esimene eksperiment õnnestus, nüüd tuleb isegi tähtsam katse

Ülemiste keskuse parklas suvel alanud oluline koormustest – Eestis valmistatud roheasfaldi vastupidavust prooviti tiheda liiklusega alal – osutus edukaks.
Loe edasi
14.08.2023

Fotod: Ülemiste Ööjooksust võttis osa rekordarv inimesi

Reede hilisõhtul startis Ülemiste keskuse eest rekordarv inimesi, kes valguse ja laulu saatel öist Ülemiste linnakut nautisid.
Loe edasi
11.08.2023

Enam kui 3500 ööjooksjat 26 riigist katavad pealinna tänavad helesinise inimmerega

Reede 11. augusti õhtul Ülemiste Citys korraldatav traditsiooniline Ülemiste Ööjooks toob sel aastal stardijoonele enam kui 3500 osalejat 26 riigist.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.