Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste Rimis saab esmakordselt tutvuda kätehügieeni koolitusrobotiga

16.09.2019

Rimi koostöös idufirmaga CleanHand paigaldas pilootprojekti raames Tallinnasse Tornimäe ja Ülemiste Rimisse kätehügieeni jaamad ZÄP. Lisaks kätepuhtuse propageerimisele pakuvad ZÄPid kiiret ja mugavat võimalust käte puhastamiseks – puhtad käed on algaval viiruste hooajal kõige parem vahend võitluses haigestumise vastu. 18. septembril kell 17– 19 tutvustatakse aga Ülemiste Rimis esimest kätehügieeni koolitusroboti prototüüpi.

„Me teame, et enamik nakkusi levib käte kaudu ja meie missioon on kaitsta inimesi viiruste eest, mis omakorda põhjustavad ebameeldivaid haiguspäevi,“ ütles CleanHandi juht Riho Antsmäe. „Tahame kasvatada rahva teadlikkust sellest, et puhtad käed on nende odavaim tervisekindlustus. Eriti praegu, sügise saabudes, mil viirused on juba hakanud hoogsamalt levima. Meil on hea meel, et Rimi Eesti oli valmis koos meiega seda sõnumit levitama ja hoolitsema ka oma klientide tervise eest. Usume, et peagi on käes aeg, kui need jaamad on kõikjal rahvarohketes kohtades elementaarne norm,“ rääkis Antsmäe.
„Inimeste kätehügieeni harjumused ja oskused jätavad kahjuks ikka veel tugevalt soovida,“ lausus Riho Antsmäe. „Et tutvustada kätehügieeni kui olulisimat patogeenide leviku tõket, on meil arendamisel kätehügieeni koolitusrobot. Sellega seoses kutsume kõiki kolmapäeval, 18. septembril kella 17–19 vahel Ülemiste Rimi kauplusesse automatiseeritud, tehnoloogiliselt uuenduslikule ja individuaalsele kätehügieeni koolitusele, kus iga huviline saab täiesti tasuta ise proovida, kuidas koolitusroboti esmane prototüüp töötab. Tulge ja veenduge, et kätehügieen on tegelikult põnev ja kasulik!”


„Oleme alati kõigile põnevatele ja kasulikele projektidele avatud,“ märkis Rimi vastutustundliku ettevõtluse spetsialist Katrin Bats. „Nii lihtne asi nagu kätepesu kipub inimestel tihti meelest minema, kuigi see on väga oluline haiguste ennetaja. Toidupoes käib iga päev tuhandeid inimesi – suur osa neist katsub lahtisi puu- ja köögivilju, ostukärusid ning makseterminale. See kõik on hea kasvupinnas bakteritele ning viirustele. On ju teada, et näiteks jõulude ajal levivad kõhuviirused nende mandariinide tõttu, mida on katsutud mustade kätega. Taoline robot on toidupoes kindlasti asja eest väljas!“


Uudised

14.03.2023

Ülemiste keskus teeb annetamise veelgi lihtsamaks

Ülemiste keskus kogus eelmisel aastal vähekindlustatud perede, loomade, laste ja looduse hüveks külastajate abiga üle 10 000 euro.
Loe edasi
22.02.2023

Laste teosed avavad Ülemiste keskuses vana ja haruldase metsa saladusi

Ülemiste keskuses avati kollaažinäitus „Vana mets on nagu muinasjutt“, millega lapsed tuletavad linnaruumis toimetavatele täiskasvanutele meelde, kui väärtuslikud on meie vanad ja elurikkad,...
Loe edasi
27.01.2023

Ülemiste keskus autasustas meeleolukal auhinnagalal läinud aasta parimaid kauplusi

Kolmapäeval, 25. jaanuaril autasustati Ülemiste keskuse parimaid kauplusi. Pidulik õhtu leidis aset Teras Beachi soojal rannaliival, kus lavale astusid Eesti Laulu finalist m els ja ansambel NOËP.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.