Keskus 10–21, P 10-19

Meelelahutus 10–01

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste Rimis saab esmakordselt tutvuda kätehügieeni koolitusrobotiga

16.09.2019

Rimi koostöös idufirmaga CleanHand paigaldas pilootprojekti raames Tallinnasse Tornimäe ja Ülemiste Rimisse kätehügieeni jaamad ZÄP. Lisaks kätepuhtuse propageerimisele pakuvad ZÄPid kiiret ja mugavat võimalust käte puhastamiseks – puhtad käed on algaval viiruste hooajal kõige parem vahend võitluses haigestumise vastu. 18. septembril kell 17– 19 tutvustatakse aga Ülemiste Rimis esimest kätehügieeni koolitusroboti prototüüpi.

„Me teame, et enamik nakkusi levib käte kaudu ja meie missioon on kaitsta inimesi viiruste eest, mis omakorda põhjustavad ebameeldivaid haiguspäevi,“ ütles CleanHandi juht Riho Antsmäe. „Tahame kasvatada rahva teadlikkust sellest, et puhtad käed on nende odavaim tervisekindlustus. Eriti praegu, sügise saabudes, mil viirused on juba hakanud hoogsamalt levima. Meil on hea meel, et Rimi Eesti oli valmis koos meiega seda sõnumit levitama ja hoolitsema ka oma klientide tervise eest. Usume, et peagi on käes aeg, kui need jaamad on kõikjal rahvarohketes kohtades elementaarne norm,“ rääkis Antsmäe.
„Inimeste kätehügieeni harjumused ja oskused jätavad kahjuks ikka veel tugevalt soovida,“ lausus Riho Antsmäe. „Et tutvustada kätehügieeni kui olulisimat patogeenide leviku tõket, on meil arendamisel kätehügieeni koolitusrobot. Sellega seoses kutsume kõiki kolmapäeval, 18. septembril kella 17–19 vahel Ülemiste Rimi kauplusesse automatiseeritud, tehnoloogiliselt uuenduslikule ja individuaalsele kätehügieeni koolitusele, kus iga huviline saab täiesti tasuta ise proovida, kuidas koolitusroboti esmane prototüüp töötab. Tulge ja veenduge, et kätehügieen on tegelikult põnev ja kasulik!”


„Oleme alati kõigile põnevatele ja kasulikele projektidele avatud,“ märkis Rimi vastutustundliku ettevõtluse spetsialist Katrin Bats. „Nii lihtne asi nagu kätepesu kipub inimestel tihti meelest minema, kuigi see on väga oluline haiguste ennetaja. Toidupoes käib iga päev tuhandeid inimesi – suur osa neist katsub lahtisi puu- ja köögivilju, ostukärusid ning makseterminale. See kõik on hea kasvupinnas bakteritele ning viirustele. On ju teada, et näiteks jõulude ajal levivad kõhuviirused nende mandariinide tõttu, mida on katsutud mustade kätega. Taoline robot on toidupoes kindlasti asja eest väljas!“


Uudised

02.07.2020

Ülemiste keskuses avati Eesti suurim Gym! jõusaal

Gym! Tallinn Ülemiste on enam kui 1500m2 laiuv avar Technogym seadmetega varustatud iseteeninduslik jõusaal.
Loe edasi
01.07.2020

Keskuse lahtiolekuajad alates 1.juulist

Head külastajad, Alates 01.07.2020 on meie lahtiolekuajad: • keskus E-L 10-21, P 10-19 • Rimi hüpermarket 08-22 • meelelahutus 10-01 Parkimine klientidele väliparklas, parkimismajas ja maa-al...
Loe edasi
21.06.2020

LPP lipulaevbränd Reserved avas Ülemiste keskuses Eesti suurima ja värske konseptsiooniga kaupluse

2800m2 pinnal tegutsev kauplus on varasemaga võrreldes avatum ja minimalistlikum.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 65

Kommertsbussid nr 214, 244

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.