Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuses avati mitu uut brändipoodi

30.11.2023

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskuses avati mitu uut rahvusvahelist moekauplust ning Eesti ainsat esinduspoodi. Lisaks avasid taas uksed mõned värskenduskuuri läbinud vanad lemmikud.

Mõne nädala eest avati Ülemiste keskuses Eesti esimene Trespassi esinduskauplus. Spordiriiete- ja elustiilibrändi valikus on nii vaba aja rõivaid kui spordivarustust. Eesti ainukese esinduspoe avas ka kodumaine rõivabränd Marat. Hiljuti lisandusid Ülemistesse veel riidepood Cortefiel, taskukohaseid tooteid müüv Miniso ning ehetepood Jahonts Soul.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on uued poed ja kohvikud Eesti turul väga hinnatud ning keskuses pikisilmi oodatud. „Valisime uusi kauplusi väga hoolikalt, et pakkuda kliendile kaasaegseimat ostukogemust,“ ütles ta. Pärnits lisas, et keskus toetab alati ka vanu olijaid, kes soovivad edendada kliendikogemust ja panustada keskuse arengusse.

Uutest tulijatest tõi Pärnits esile Trespassi, sest ka Ülemiste keskuses on au sees tervislik ja aktiivne eluviis. Lisaks tõstis keskuse juht esile ka Marati esinduskaupluse, lisades, et keskus toetab alati rõõmuga ka kodumaiseid brände.

Põldma Kaubanduse Leedu turundusjuht Tuuli Maasikas ütles, et Ülemiste keskuses on Põldma Kaubanduse alla kuuluvaid poode juba mitmeid, mistõttu avati ka Trespassi esinduskauplus just seal. „Ülemiste Keskuse asukoht on sobiv Trespassi klientuurile – linna tuiksoonel, olles paari minuti kaugusel lähimatest matkaradadest ja loodusest, “ lisas Maasikas.

Eelmisel nädalal avati Ülemistes uus söögikoht New York Pizza, mis on Eestis tegutsenud juba üle 20 aasta, pakkudes erinevate lisanditega pizzasid ja soojasid wrappe. Mõni aeg tagasi avati ka üha rohkem populaarsust koguv efektse sisekujundusega bobajookide kohvik Hooligaan, mis pakub kvaliteetse Aasia päritolu bobapärlitega jooke.

Uuenduskuuri läbis aga MySushi restoran, mis tegutseb nüüd suuremal pinnal ja mahutab ligi 80 külalist. Nii nagu Hooligaan, on ka MySushi restorani kujundus modernne ja värvikirev. Lisaks taasavati ka Trampolino kohvik, mille uus menüü on suunatud eelkõige tänavatoiduhuvilistele.

Riidepoodidest läbisid uuenduskuuri aga Sangar ja Gerry Weber – mõlemad poed asuvad nüüd suuremal pinnal, mis annab võimaluse pakkuda klientidele laiemat tootevalikut. Suuremal pinnal asub nüüd ka Xjeans kauplus.


Uudised

18.07.2024

Ülemiste keskus sai Eesti suurimaks elektriautode kiirlaadimispunktiks

Tallinnas, Ülemiste keskuse siseparklas hakkasid tööle Enefit Volti seitse 50 kW ja üks 22 kW elektriauto laadija ning väliparklas üks 22 kW ning üks 50 kW laadija, mille võimsus suureneb tule...
Loe edasi
02.07.2024

Ülemiste keskuses avas uksed ainulaadse brändivalikuga Watch Wear kauplus

Ülemiste keskusel on hea meel teada anda, et nüüdsest on meil avatud Watch Wear esinduskauplus.
Loe edasi
20.06.2024

Esitleti Ülemiste keskuse laienduse detailplaneeringu eskiislahendusi

19. juunil toimus Ülemiste keskuse ja lähiala detailplaneeringu eskiislahendust tutvustav avalik arutelu, kus esitleti lähemalt, milliseid linnaruumilahendusi kavandatakse.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.