Populaarne külastusaeg, tulles soovitame varuda veidi aega.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuses avati mitu uut brändipoodi

30.11.2023

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskuses avati mitu uut rahvusvahelist moekauplust ning Eesti ainsat esinduspoodi. Lisaks avasid taas uksed mõned värskenduskuuri läbinud vanad lemmikud.

Mõne nädala eest avati Ülemiste keskuses Eesti esimene Trespassi esinduskauplus. Spordiriiete- ja elustiilibrändi valikus on nii vaba aja rõivaid kui spordivarustust. Eesti ainukese esinduspoe avas ka kodumaine rõivabränd Marat. Hiljuti lisandusid Ülemistesse veel riidepood Cortefiel, taskukohaseid tooteid müüv Miniso ning ehetepood Jahonts Soul.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on uued poed ja kohvikud Eesti turul väga hinnatud ning keskuses pikisilmi oodatud. „Valisime uusi kauplusi väga hoolikalt, et pakkuda kliendile kaasaegseimat ostukogemust,“ ütles ta. Pärnits lisas, et keskus toetab alati ka vanu olijaid, kes soovivad edendada kliendikogemust ja panustada keskuse arengusse.

Uutest tulijatest tõi Pärnits esile Trespassi, sest ka Ülemiste keskuses on au sees tervislik ja aktiivne eluviis. Lisaks tõstis keskuse juht esile ka Marati esinduskaupluse, lisades, et keskus toetab alati rõõmuga ka kodumaiseid brände.

Põldma Kaubanduse Leedu turundusjuht Tuuli Maasikas ütles, et Ülemiste keskuses on Põldma Kaubanduse alla kuuluvaid poode juba mitmeid, mistõttu avati ka Trespassi esinduskauplus just seal. „Ülemiste Keskuse asukoht on sobiv Trespassi klientuurile – linna tuiksoonel, olles paari minuti kaugusel lähimatest matkaradadest ja loodusest, “ lisas Maasikas.

Eelmisel nädalal avati Ülemistes uus söögikoht New York Pizza, mis on Eestis tegutsenud juba üle 20 aasta, pakkudes erinevate lisanditega pizzasid ja soojasid wrappe. Mõni aeg tagasi avati ka üha rohkem populaarsust koguv efektse sisekujundusega bobajookide kohvik Hooligaan, mis pakub kvaliteetse Aasia päritolu bobapärlitega jooke.

Uuenduskuuri läbis aga MySushi restoran, mis tegutseb nüüd suuremal pinnal ja mahutab ligi 80 külalist. Nii nagu Hooligaan, on ka MySushi restorani kujundus modernne ja värvikirev. Lisaks taasavati ka Trampolino kohvik, mille uus menüü on suunatud eelkõige tänavatoiduhuvilistele.

Riidepoodidest läbisid uuenduskuuri aga Sangar ja Gerry Weber – mõlemad poed asuvad nüüd suuremal pinnal, mis annab võimaluse pakkuda klientidele laiemat tootevalikut. Suuremal pinnal asub nüüd ka Xjeans kauplus.


Uudised

01.03.2024

Ülemiste keskuse ja külastajate kogutud annetused jõudsid abivajajateni

Ülemiste keskus kogus mullu koos külastajatega loomade, vähekindlustatud perede, laste ja looduse hüveks üle 12 000 euro.
Loe edasi
25.01.2024

Selgus Ülemiste keskuse parim pood

Ülemiste keskus tunnustas sealseid parimaid poode, tänavu pärjati parimaks juveelipood Sparkle.
Loe edasi
03.01.2024

Ülemiste keskuse juures on nüüd lihtsam parkimiskohta leida

Alates 3. jaanuarist kehtib Ülemiste keskuse parklas uus parkimiskorraldus: tasuta saab parkida viis tundi, alates sellest muutub parkimine tasuliseks.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.