Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuses avas uksed ainulaadse brändivalikuga Watch Wear kauplus

02.07.2024

Ülemiste keskusel on hea meel teada anda, et nüüdsest on meil avatud Watch Wear esinduskauplus. Watch Wear on unikaalne konseptsiooni- ja elustiilikauplus, mille eripära peitub ainulaadsete maailmaklassi kaubamärkide taga, millest mitmed on ekslusiivselt saadaval vaid Watch Wear esinduskauplustes. Enamat kui lihtsalt pood, on Watch Wear maailmavaate platvorm, esindades vaid oma valdkonna parimaid brände, kes hindavad samu väärtusi. Nendeks on kestlikkus, vastupidavus, kõrge kvaliteet, ajatu disain ning õiglane kaubandus. 

Lisaks meeste ja naiste riietele, jalatsitele ja aksessuaaridele leiab Watch Wear kauplustest palju põnevaid kingiideid ning nutikaid lahendusi sinu igapäeva eluks. Inspiratsiooni on kogutud Taani ja Pariisi tänavapoodidest, kust alati leiab midagi uut ja huvitavat avastades põnevaid tooteid ning brände. 

Tootevaliku kujundamisel mängib olulist rolli see, millist praktilist väärtust kaupluse loojad nendes näevad. Missiooniks on anda panus keskkonna kaitsele läbi ületarbimise vähendamisele, asendades kiirmoe kvaliteetsete, aegumatute ja vastupidavate toodetega. 

Põhjalikult kureeritud brändivalikust leiab oma valdkonna tipptegijad, kes tagavad parima kvaliteedi spetsialiseerudes kindlatele tootegruppidele. Kõige hinnatumad brändid Watch Wear valikus on Rains, Secrid, Colorful Standard, Veja, Ucon Acrobatics, Printworks Market, Bon Parfumeur, Deus Ex Machina ning mitmed teised.  

Watch Wear’i ainulaadse toote- ja brändivalikuga saab tutvuda Ülemiste keskuse esimesel korrusel.


Uudised

18.07.2024

Ülemiste keskus sai Eesti suurimaks elektriautode kiirlaadimispunktiks

Tallinnas, Ülemiste keskuse siseparklas hakkasid tööle Enefit Volti seitse 50 kW ja üks 22 kW elektriauto laadija ning väliparklas üks 22 kW ning üks 50 kW laadija, mille võimsus suureneb tule...
Loe edasi
20.06.2024

Esitleti Ülemiste keskuse laienduse detailplaneeringu eskiislahendusi

19. juunil toimus Ülemiste keskuse ja lähiala detailplaneeringu eskiislahendust tutvustav avalik arutelu, kus esitleti lähemalt, milliseid linnaruumilahendusi kavandatakse.
Loe edasi
28.05.2024

Stilist soovitab: Kuidas lõpuaktustel oma isikupäraga silma paista

Peagi saab taas hoo sisse lõpetamiste hooaeg. Kuidas aga värvid enda kasuks tööle panna ning milliste kostüümidega enda unikaalsust rõhutada?
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.