Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuse vaktsineerimispunkti lahtiolekuaeg pikenes märtsi lõpuni

01.03.2022

Kui esialgne plaan oli Ülemiste keskuse vaktsineerimispunkt avatuna hoida kuni veebruari lõpuni, siis koroonaviiruse endiselt kõrgete nakatumisnäitajate tõttu on Ülemiste keskus koostöös tervishoiuteenuste pakkuja Eldrediga otsustanud sealse vaktsineerimispunkti hoida kõikidele soovijatele avatud ka märtsis.

Tallinnas oli eelmise aasta lõpuni avatud kaheksa vaktsineerimispunkti, kellest neli jätkasid linna osalusel tööd ka veel jaanuaris. Omal initsiatiivil hoidis vaktsineerimispunkti jaanuaris avatuna ka Ülemiste keskus, kuna pühade ajal oli nii keskuse külastatavus kui ka huvi koroonavaktsiini vastu suur. Vaktsineerimispunkt asus peasissepääsu läheduses ning inimesed said ennast elavas järjekorras kiiresti ning mugavalt vaktsineerida.

Keskuse turunduse ja vastutustundliku ettevõtluse valdkonnajuht Tiia Nõmm sõnas, et koroonaviiruse levik Eestis on endiselt laialdane ning keskus soovib anda oma panuse viiruse tõrjumiseks. “Me näeme igapäevaselt, et tegelikult on huvi vaktsineerimise vastu ning ennekõike just tõhustusdoosi vastu olemas ja seetõttu otsustasime vaktsineerimispunkti avatuna hoida märtsi lõpuni, et kõik huvilised saaksid oma igapäevatoimetuste käigus end soovi korral ka kiiresti ning mugavalt koroonaviiruse vastu vaktsineerida.”

Ülemiste keskuse vaktsineerimispunktis on võimalik end vaktsineerida Moderna, Pfizeri kui ka Jansseni vaktsiiniga. Eldredi tervishoiuteenuste juhi Veronika Zhukova sõnul on kõige populaarsem just Pfizeri vaktsiin, mida valib üle 70% keskuses vaktsineerivatest inimestest. Teisel kohal on valikult Moderna ja kolmandal Janssen.

Alates vaktsineerimispunkti avamisest novembris on keskuses vaktsineeritud kokku üle 5200 inimese. Kolmanda doosi on saanud 3272 inimest, teise doosi 1253 inimest ja esimese doosi 704 inimest.

Vaktsineerimispunkt on endiselt avatud keskuse esimesel korrusel, peasissepääsu läheduses. Vaktsineerimine toimub elavas järjekorras, mis tähendab seda, et eelregistreerimine ei ole vajalik. Vaktsineerima tulijatele on abiks keskuse kodulehel olev digitaalne rakendus, millega näeb jooksvalt keskuse täituvust. Nii saab keskuse külastamiseks valida aja, mil seal on vähem rahvast.

Vaktsineerimispunkti asukohta Ülemiste keskuses on täpsemalt võimalik näha siit: https://bit.ly/majaplaan_vaktsineerimine

 


Uudised

27.01.2023

Ülemiste keskus autasustas meeleolukal auhinnagalal läinud aasta parimaid kauplusi

Kolmapäeval, 25. jaanuaril autasustati Ülemiste keskuse parimaid kauplusi. Pidulik õhtu leidis aset Teras Beachi soojal rannaliival, kus lavale astusid Eesti Laulu finalist m els ja ansambel NOËP.
Loe edasi
24.01.2023

Ülemiste keskus ja ELF näitavad elevust tekitanud filmi metsade hoidmisest

Loodushuvilised on oodatud Ülemiste keskuse Apollo kinosaali 31. jaanuaril kl 19 vaatama filmi „Euroopa metsik süda – iidse metsa tagasitulek”, mida kommenteerib kohapeal bioloog Urmas Tartes.
Loe edasi
15.12.2022

Vähiravifondi heategevuslik jõululaat

Ülemiste keskuse aatriumis leiab 16.-18. detsembril aset Vähiravifondi “Kingitud elu” korraldatav heategevuslik jõululaat, kus müüakse fondile annetatud käsitöökaupa.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.