Ootame külla, keskuses on mõõdukalt külastajaid.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuse vaktsineerimispunkti lahtiolekuaeg pikenes märtsi lõpuni

01.03.2022

Kui esialgne plaan oli Ülemiste keskuse vaktsineerimispunkt avatuna hoida kuni veebruari lõpuni, siis koroonaviiruse endiselt kõrgete nakatumisnäitajate tõttu on Ülemiste keskus koostöös tervishoiuteenuste pakkuja Eldrediga otsustanud sealse vaktsineerimispunkti hoida kõikidele soovijatele avatud ka märtsis.

Tallinnas oli eelmise aasta lõpuni avatud kaheksa vaktsineerimispunkti, kellest neli jätkasid linna osalusel tööd ka veel jaanuaris. Omal initsiatiivil hoidis vaktsineerimispunkti jaanuaris avatuna ka Ülemiste keskus, kuna pühade ajal oli nii keskuse külastatavus kui ka huvi koroonavaktsiini vastu suur. Vaktsineerimispunkt asus peasissepääsu läheduses ning inimesed said ennast elavas järjekorras kiiresti ning mugavalt vaktsineerida.

Keskuse turunduse ja vastutustundliku ettevõtluse valdkonnajuht Tiia Nõmm sõnas, et koroonaviiruse levik Eestis on endiselt laialdane ning keskus soovib anda oma panuse viiruse tõrjumiseks. “Me näeme igapäevaselt, et tegelikult on huvi vaktsineerimise vastu ning ennekõike just tõhustusdoosi vastu olemas ja seetõttu otsustasime vaktsineerimispunkti avatuna hoida märtsi lõpuni, et kõik huvilised saaksid oma igapäevatoimetuste käigus end soovi korral ka kiiresti ning mugavalt koroonaviiruse vastu vaktsineerida.”

Ülemiste keskuse vaktsineerimispunktis on võimalik end vaktsineerida Moderna, Pfizeri kui ka Jansseni vaktsiiniga. Eldredi tervishoiuteenuste juhi Veronika Zhukova sõnul on kõige populaarsem just Pfizeri vaktsiin, mida valib üle 70% keskuses vaktsineerivatest inimestest. Teisel kohal on valikult Moderna ja kolmandal Janssen.

Alates vaktsineerimispunkti avamisest novembris on keskuses vaktsineeritud kokku üle 5200 inimese. Kolmanda doosi on saanud 3272 inimest, teise doosi 1253 inimest ja esimese doosi 704 inimest.

Vaktsineerimispunkt on endiselt avatud keskuse esimesel korrusel, peasissepääsu läheduses. Vaktsineerimine toimub elavas järjekorras, mis tähendab seda, et eelregistreerimine ei ole vajalik. Vaktsineerima tulijatele on abiks keskuse kodulehel olev digitaalne rakendus, millega näeb jooksvalt keskuse täituvust. Nii saab keskuse külastamiseks valida aja, mil seal on vähem rahvast.

Vaktsineerimispunkti asukohta Ülemiste keskuses on täpsemalt võimalik näha siit: https://bit.ly/majaplaan_vaktsineerimine

 


Uudised

15.05.2024

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus valmistub kolmandaks laienemiseks

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus kavandab oma 20 tegevusaasta kõige ambitsioonikamat ja olulisemat laiendust.
Loe edasi
30.04.2024

Tõeline inetu pardipoja lugu. Ülemiste keskus on turult välja surunud kaks megaplaani

Kui ei oleks olnud nelja Eesti suurettevõtjat, siis ei oleks Ülemiste keskust sellisel kujul võib-olla olemaski.
Loe edasi
29.04.2024

Tiia Nõmm: rohelise mõtteviisi juurutamisel tuleb inspireerida ja nügida, aga ei tohi inimestele närvidele käia!

Ülemiste keskus ei ole keskkonnasõbralik ainult paberil, vaid looduse hoidmise nimel teeb iga päev tööd nii tehisintellekt, usin mesilaspere kui ka keskuse juhtkond, kes soovib, et kunagisest rä...
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.