Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuse töötajate suvepäeval välkusid rehad ja vikatid

18.08.2021

Augusti alguses toimunud suvepäeval tulid Ülemiste keskuse töötajad kokku, et veeta üks lõõgastav, aga samas töine päev Keila puisniidul. Osalejad aitasid korrastada kiviaedu, eemaldada võsa ning niita kui ka heina kaarutada, et anda oma panus Eestimaa looduse heaks.   

Ülemiste keskuse suvepäevade traditsioon pärineb keskuse avamise ajast 2004. aastal. Kui algusaastatel oli rõhk meelelahutusel ja lõõgastusel, siis viimastel aastatel on suvepäevad saanud olulise täienduse – suvepäevade oluliseks osaks on saanud talgud. Selliselt korraldati ka tänavused suvepäevad Keila puisniidul, millest võttis osa ligi 130 inimest.

Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tiia Nõmme sõnul on suvepäevade eesmärk tuua kokku Ülemiste keskuse töötajad, et koos lõõgastuda, aga ka midagi kasulikku teha, mille üle koos uhked olla.

“Kui tavaolukorras koosneb Ülemiste keskus rohkem kui 230 erinevast kauplusest, restoranist ning meelelahutuskohast, kus on oma suuremad või väiksemad meeskonnad, siis sellised ühisüritused loovad kogu Ülemiste meeskonnavaimu. Keskus ei koosne erinevatest ettevõtetest, vaid inimestest – oleme nagu üks suur pere. Ülemiste keskuse jaoks on tähtis, et iga teenindaja tunneks, et ta on selle suure mõnusa pere liige, kellega koos on hea aega veeta ja midagi korda saata. Iga lüli on oluline,” lausus ta.

Talguid korraldas Ülemiste keskus koostöös Eestimaa Looduse Fondiga, kes aitas leida sobiva asukoha ning vajalikud tööriistad. Oluline oli, et talgutel tehtud töödel oleks loodusele positiivne mõju ja päeva käigus saaksid osalejad loodust paremini tundma õppida. “Oleme aru saanud, et meie inimestele meeldivad kõige enam looduses toimuvad tegevused, mistõttu otsustasime sel aastal pühenduda imekauni Keila puisniidu ümbruse korrastamisele. Talgutöö on paljude osalejate jaoks vaheldus tavapärasele linnaelule ning boonuseks on see, et saab koos midagi head ära teha,” nentis Nõmm.

Ülemiste töine suvepäev lõppes meelelahutusliku programmiga Kalju-laval, kus soovijatel oli võimalus käia saunas, minna ujuma või mängida näiteks disc golf‘i. Õhtu lõpus astusid üles Jarek Kasar ja Koit Toome.

 

 

 


Uudised

23.09.2021

MängudeÖÖ vallutab sel laupäeval Ülemiste keskuse Apollo kino

Sel laupäeval on kõik e-sportlased ja mänguhuvilised kutsutud Ülemiste keskuse Apollo kinno, kus toimub Eesti suurim mängupidu: MängudeÖÖ. 
Loe edasi
21.09.2021

Ülemiste keskuses katsetatakse Euroopas esimesena kartongpakendite tagastamist

Toiduainete töötlemise ja pakendamislahenduste ettevõte Tetra Pak käivitas Tallinnas Ülemiste keskuses pilootprojekti, mille käigus tutvustatakse tarbijatele uudset kartongpakendite tagastussüs...
Loe edasi
08.09.2021

Uus bussiliin toob Ülemistele

Ülemiste keskusesse ja ärilinnakusse saab nüüdsest Väike-Õismäelt Mustamäe kaudu uue ekspressbussiliiniga nr 64.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Kommertsbussid nr 214, 244

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.