Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuse töötajate suvepäeval välkusid rehad ja vikatid

18.08.2021

Augusti alguses toimunud suvepäeval tulid Ülemiste keskuse töötajad kokku, et veeta üks lõõgastav, aga samas töine päev Keila puisniidul. Osalejad aitasid korrastada kiviaedu, eemaldada võsa ning niita kui ka heina kaarutada, et anda oma panus Eestimaa looduse heaks.   

Ülemiste keskuse suvepäevade traditsioon pärineb keskuse avamise ajast 2004. aastal. Kui algusaastatel oli rõhk meelelahutusel ja lõõgastusel, siis viimastel aastatel on suvepäevad saanud olulise täienduse – suvepäevade oluliseks osaks on saanud talgud. Selliselt korraldati ka tänavused suvepäevad Keila puisniidul, millest võttis osa ligi 130 inimest.

Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tiia Nõmme sõnul on suvepäevade eesmärk tuua kokku Ülemiste keskuse töötajad, et koos lõõgastuda, aga ka midagi kasulikku teha, mille üle koos uhked olla.

“Kui tavaolukorras koosneb Ülemiste keskus rohkem kui 230 erinevast kauplusest, restoranist ning meelelahutuskohast, kus on oma suuremad või väiksemad meeskonnad, siis sellised ühisüritused loovad kogu Ülemiste meeskonnavaimu. Keskus ei koosne erinevatest ettevõtetest, vaid inimestest – oleme nagu üks suur pere. Ülemiste keskuse jaoks on tähtis, et iga teenindaja tunneks, et ta on selle suure mõnusa pere liige, kellega koos on hea aega veeta ja midagi korda saata. Iga lüli on oluline,” lausus ta.

Talguid korraldas Ülemiste keskus koostöös Eestimaa Looduse Fondiga, kes aitas leida sobiva asukoha ning vajalikud tööriistad. Oluline oli, et talgutel tehtud töödel oleks loodusele positiivne mõju ja päeva käigus saaksid osalejad loodust paremini tundma õppida. “Oleme aru saanud, et meie inimestele meeldivad kõige enam looduses toimuvad tegevused, mistõttu otsustasime sel aastal pühenduda imekauni Keila puisniidu ümbruse korrastamisele. Talgutöö on paljude osalejate jaoks vaheldus tavapärasele linnaelule ning boonuseks on see, et saab koos midagi head ära teha,” nentis Nõmm.

Ülemiste töine suvepäev lõppes meelelahutusliku programmiga Kalju-laval, kus soovijatel oli võimalus käia saunas, minna ujuma või mängida näiteks disc golf‘i. Õhtu lõpus astusid üles Jarek Kasar ja Koit Toome.

 

 

 


Uudised

15.05.2024

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus valmistub kolmandaks laienemiseks

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus kavandab oma 20 tegevusaasta kõige ambitsioonikamat ja olulisemat laiendust.
Loe edasi
30.04.2024

Tõeline inetu pardipoja lugu. Ülemiste keskus on turult välja surunud kaks megaplaani

Kui ei oleks olnud nelja Eesti suurettevõtjat, siis ei oleks Ülemiste keskust sellisel kujul võib-olla olemaski.
Loe edasi
29.04.2024

Tiia Nõmm: rohelise mõtteviisi juurutamisel tuleb inspireerida ja nügida, aga ei tohi inimestele närvidele käia!

Ülemiste keskus ei ole keskkonnasõbralik ainult paberil, vaid looduse hoidmise nimel teeb iga päev tööd nii tehisintellekt, usin mesilaspere kui ka keskuse juhtkond, kes soovib, et kunagisest rä...
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.