Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuse külastajad annetasid loomadele koroonakriisist hoolimata rekordilise summa

16.02.2021

Koroonakriisist räsitud 2020. aasta jooksul annetasid Ülemiste keskuse külastajad abiorganisatsioonidele ligi 12 500 eurot. Ligi poole sellest summast panid kokku heatahtlikud loomasõbrad, kelle annetus läks Eesti Loomakaitse Seltsile.

Terve 2020. aasta vältel oli Ülemiste keskuses väljas “Aitame koos” annetusstend, kuhu soovijad said annetada raha viiele eelnevalt väljavalitud organisatsioonile. Ülemiste keskuse turundusjuht Tiia Nõmm sõnas, et kuigi 2020 oli paljude jaoks keeruline aasta ja koroonapiirangutest tulenevalt oli vähem ka keskuse külastajaid, on rõõm tõdeda, et raskel ajal ollakse valmis abivajajaid veelgi enam aitama.

“Traditsioonilise heategevusprojektiga “Aitame koos” tahame olla toeks neile, kellel on seda kõige rohkem vaja. Heade külastajate abiga kogunes tänavu annetuskastidesse rekordiline summa, millega saavad abiorganisatsioonid panustada näiteks laste ja loomade heaolusse kui ka loodusesse,” ütles ta.

Annetusi koguti Eesti Loomakaitse Seltsile, Toidupangale, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, Eestimaa Looduse Fondile ja Tallinna Heleni Koolile. Organisatsioonidele kingitud annetustele lisas omalt poolt panuse ka Ülemiste keskus.

Eesti Loomakaitse Seltsi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Geit Karurahu märkis, et organisatsiooni jaoks on just annetused need, mis suures osas võimaldavad täita nende eesmärke ja viia läbi tegevusi.

“Oleme väga tänulikud, et vaatamata keerulisele aastale laekus Ülemiste keskuselt ja nende klientidelt meile märkimisväärne summa. Saame seda jagada lausa mitme tegevuse vahel. Lisaks kodutute loomade päästmisele aitab annetus meid ka inimeste nõustamise, teavitamise ja koolitamise juures. Ehk anname inimestele oma infoliinil nõu erinevatel loomade seotud teemadel ning aitame probleeme lahendada, korraldame kampaaniaid, käime koolides ja lasteaedades rääkimas loomakaitsest ja loomade pidamisest.”

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi strateegiajuht Siiri Ottender-Paasma tõdes, et iga annetus laste tervise nimel on äärmiselt tänuväärne. “Turvatunne on see, mida me kõik järjest enam vajame. Haigete laste ja nende perede jaoks tagab turvatunde see, kui ravi saab jätkuda. Meie Lastefondis saame neile selle ravi, ravimi või teraapia jätkumist lubada siiski vaid juhul, kui oleme ise kindlad – head koostööpartnerid tulevad hoolimata olukorrast appi.”

“Aitame koos” heategevusprojekti algatas Ülemiste keskus 2016. aastal ning alates sellest ajast on abiorganisatsioonidele kogutud kümneid tuhandeid eurosid.

Fotol Ülemiste keskuse sõbrad @daisythebigls ja @neo_the_staffordshire


Uudised

18.07.2024

Ülemiste keskus sai Eesti suurimaks elektriautode kiirlaadimispunktiks

Tallinnas, Ülemiste keskuse siseparklas hakkasid tööle Enefit Volti seitse 50 kW ja üks 22 kW elektriauto laadija ning väliparklas üks 22 kW ning üks 50 kW laadija, mille võimsus suureneb tule...
Loe edasi
02.07.2024

Ülemiste keskuses avas uksed ainulaadse brändivalikuga Watch Wear kauplus

Ülemiste keskusel on hea meel teada anda, et nüüdsest on meil avatud Watch Wear esinduskauplus.
Loe edasi
20.06.2024

Esitleti Ülemiste keskuse laienduse detailplaneeringu eskiislahendusi

19. juunil toimus Ülemiste keskuse ja lähiala detailplaneeringu eskiislahendust tutvustav avalik arutelu, kus esitleti lähemalt, milliseid linnaruumilahendusi kavandatakse.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.