Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuse juures on nüüd lihtsam parkimiskohta leida

03.01.2024

Alates 3. jaanuarist kehtib Ülemiste keskuse parklas uus parkimiskorraldus: tasuta saab parkida viis tundi, alates sellest muutub parkimine tasuliseks.

Varem oli Ülemiste keskuse juures parkimine ööpäev ringi tasuta, see tekitas olukorra, kus mõned autod jäid päevadeks parklasse, mõni nädalakski. Seeläbi oli ostlema saabunud inimestel keerukam parkimiskohta leida, see mure sai nüüd murtud.

Ülemiste keskuse ümber hakkas parkimist korraldama Snabb. Firma paigaldas väliparkla, parkimismaja ja maa-aluse parkla sissepääsude ette numbrituvastuskaamerad, parkimisaega hakatakse lugema automaatselt. Automaatselt käib ka parkimise katkestamine, kui klient parklast lahkub.

Selleks, et parkida kauem kui viis tundi, on kõige mugavam kasutada Snabbi äppi. Mistahes hetkel Snabb äpiga parkimist alustades hakatakse parkimistasu arvestama alles pärast viie tunni möödumist parklasse sisenemisest. Lisaks on võimalik parkimist alustada ka pargi.ee äpi ning SMS-i vahendusel, sellisel juhul algab parkimistasu arvestamine kohe. Iga alustatud pool tundi maksab 1 euro, 24 tundi maksab 12 eurot. Parkimis- ja autopesuteenuseid osutava tehnoloogiaettevõtte Snabb eesmärgiks on järgmise viie aastaga rajada suurim parklate võrgustik Balti riikides.

Ülemiste keskusse on kerge tulla ka muul viisil kui ainult oma autoga, Balti riikide suurimat kaubanduskeskust iseloomustab ka ulatuslik rattataristu – keskuse juures leiduvad turvalised Bikeep rattaparklad – ja hea ühistranspordi ühendus. Poodi saab tulla linnaliinibussidega nr 2, 7, 15, 45, 49, 64 ja 65, samuti toovad kohale trammid nr 2 ja nr 4, lähimaks peatuseks Majaka põik. Rongiga saab sõita peatusesse Ülemiste.


Uudised

01.03.2024

Ülemiste keskuse ja külastajate kogutud annetused jõudsid abivajajateni

Ülemiste keskus kogus mullu koos külastajatega loomade, vähekindlustatud perede, laste ja looduse hüveks üle 12 000 euro.
Loe edasi
25.01.2024

Selgus Ülemiste keskuse parim pood

Ülemiste keskus tunnustas sealseid parimaid poode, tänavu pärjati parimaks juveelipood Sparkle.
Loe edasi
27.12.2023

Ülemiste keskuse juures läheb uuest aastast parkimiskoha leidmine lihtsamaks

Alates 2. jaanuarist kehtib Ülemiste keskuse parklas uus parkimiskorraldus: tasuta saab parkida viis tundi, alates sellest muutub parkimine tasuliseks.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.