Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskuse ja külastajate kogutud annetused jõudsid abivajajateni

01.03.2024

Ülemiste keskus kogus mullu koos külastajatega loomade, vähekindlustatud perede, laste ja looduse hüveks üle 12 000 euro. Sadade külastajatega koos kogutud annetused jõudsid eelmisel nädalal abivajajateni. 

Külastajate abiga koguti eelmisel aastal „Aitame koos“ annetuskastidesse sularahana 3608 eurot, mille Ülemiste keskus lisas omalt poolt pea 9000 eurot. Annetusi sai teha viiele erinevale organisatsioonile: Toidupangale, Eesti Loomakaitse Seltsile, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, Tallinna Heleni Koolile ja Eestimaa Looduse Fondile. Sadade külastajate abiga jõudis abivajajateni 12 500 eurot.

Kõige südamelähedasemad on annetajatele endiselt loomad ja lapsed. Neid aitavad organisatsioonid kogusid juba mitmendat aastat järjest enim annetusi. Ülemiste keskuse vastutustundliku ettevõtluse valdkonnajuht Tiia Nõmm rääkis, et traditsioonilise heategevusprojektiga „Aitame koos“ soovitakse toetada neid, kes abikätt kõige rohkem vajavad. „Meele teeb rõõmsaks see, et annetuskastid ei jää inimestele märkamatuks. Veel südantsoojendavam on aga näha, et hoolimata hinnatõusust ja majanduslikult rasketest aegades leidub neid, kes endale hingelähedasi organisatsioone ja ettevõtmisi toetavad. Iga väikseimgi panus aitab neil mindagi suurt korda saata,“ lisas ta.

Eestimaa Looduse Fondi juhatuse esimees Tarmo Tüür märkis, et vabaühenduse tegevus sõltub paljuski just hoolivate inimeste annetustest. „Meil on äraütlemata hea meel annetajate ja Ülemiste keskuse panuse üle loodushoidu.  Nende abiga saame omakorda anda oma panuse Eestimaa looduse heaks just seal, kus seda parasjagu kõige enam tarvis on. Nõnda saamegi üheskoos loodust hoida,” lisas Tüür.

Eestimaa Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Geit Karurahu tänas Ülemiste keskust ja kliente, lisades juurde, et annetust plaanitakse kasutada nende hoole alla tulnud loomade ravi tasumiseks. „Niisamuti kasutame annetusraha, et tasuda ka teisedki loomade hoolitsemiseks vajalikud arved,“ sõnas ta.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi koostööjuht Piia Sinisalu rääkis, et mullune annetusraha suunatakse rasket lihashaigust põdeva vapra Kevini elupäästva ravi toetuseks.

Tallinna Heleni Kooli hoolekogu esimees Toomas Sepp tänas annetajaid ning sõnas, et seekordne annetusraha läheb Eesti Kuulmispuudega Laste Vanemate Liidule (EKLVL) viipekeele aabitsa uuendatud versiooni kordustrüki tegemiseks. „Aabitsad peaksid valmima suve lõpus ning seejärel  saame aabitsaid jagada Heleni Kooli esimesse klassi astuvatele kurtidele õpilastele,” rääkis ta.

„Aitame koos“ heategevusprojekti algatas Ülemiste keskus 2016. aastal ning alates sellest ajast on abiorganisatsioonidele kokku kogutud pea sada tuhat eruot.


Uudised

24.04.2024

Ülemiste pikaaegne töötaja: ma olen meie keskuse fänn!

Eesti üks suuremaid kaubanduskeskusi Ülemiste keskus avati 20 aastat tagasi, Euronics koos sellega.
Loe edasi
22.04.2024

Milliseid riideid kandsime me 20 aastat tagasi? Kas toonased moeröögatused tulevad tagasi?

Nullindad tundub juba kauge minevik, aga kui siiski meenutama hakata, kuidas me toona riides käisime, tundub vahe praegusega väga suur.
Loe edasi
15.04.2024

Põldma Kaubanduse juht Heinar Põldma: 20 aastaga oleme Ülemiste keskuses müünud rohkem kui 200 000 teksapaari!

Eesmärgid peavad olema suured, usub armastatud kaubamärkide Tommy Hilfigeri, Calvin Kleini, Guessi, Camel Active, Mustang, Tom Tailori maaletooja Heinar Põldma, kelle juhitud Põldma Kaubandus on m...
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.