Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskus tunnustas läinud aasta parimaid kauplusi pidulikul auhinnagalal

10.02.2022

Kolmapäeval, 9. veebruaril autasustati Ülemiste keskuse kaupluseid ja nende töötajaid, kes on ootamatusi täis koroonaajal tublisti hakkama saanud. Auhinnaõhtu leidis aset Apollo Kino Ülemiste Teatrisaalis ja peoruumides, kus astus lavale värske superstaar Alika Milova ja ansambel Legend. Iga-aastase konkursi Parim Pood võitja tiitliga pärjati sel aastal Goldtime.

Töötajate kaasamine, motiveerimine ja heaolu on Ülemiste jaoks tähtsal kohal – ilma tublide kauplusepidajateta ei sujuks ka keskuse tegemised nii ladusalt. “2021. aasta oli keeruline, kuid usume, et üheskoos väljume sellest olukorrast vaid tugevamana. Sellised toredad, kuid viimasel ajal paraku väga harvad koosviibimised annavad meile võimaluse tunnustada neid, kes on möödunud aastal oma tegudega positiivselt silma paistnud,” sõnas Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits.

Galal tunnustati tublimaid kauplusi, kelle seast selgusid võitjad kümne kriteeriumi alusel. Kõige suurema kaaluga olid teenindusmonitooringu tulemused, lisaks arvestati käibekasvu, kampaaniatest ja keskuse üritustest osavõtmist, head koostööd keskusega ja muid aspekte. Esikoha pälvinud kauplusele Goldtime kingiti 5000-eurone reisivautšer, II koha pälvinud kulla- ja ehtepood Diamande sai auhinnaks 2000-eurose reisivautšeri ja III koha saavutanud Brain Games kauplusele anti üle 1000-eurone reisivautšer.

Tänavuse konkursi üldvõitjaks kuulutatud Goldtime’i juhataja Katrin Muldi emotsioonid on ülevoolavalt õnnelikud. “Minu jaoks on see auhind väga oluline, sest me teeme kogu tiimiga oma tööd suure südame ja kirega. See pole lihtsat karikas, vaid suur tunnustus südamega tehtud töö eest!” ütles Muld. “See on maailma ilusaim töö, sest me saame inimesi teha iga päev õnnelikuks,” lisas ta.

Goldtime’i juhi Indrek Petersoni sõnul on see samuti suur tunnustus kogu ettevõttele. “Olla võitja Eesti suurimas kaubanduskeskuses on suur väljakutse! On hea tõdeda, et ettevõtte eesmärgid ja panus teeninduskultuuri tõstmiseks ning positiivselt kvaliteetse ostukeskkonna loomisel on täitunud. Oleme uhked,” lausus Peterson.

Selleks, et osaleda võitjate väljakuulutamise galaüritusel, oli eelduseks kehtiv vaktsineerimispass ning lisaks ka negatiivne koroona antigeenitest, mille läbiviimine oli korraldatud kõigile osalejatele tasuta Ülemiste keskuses sama päeva jooksul, et tagada enda ja teiste turvalisus. “Lähtusime üritust korraldades nii riiklikest nõuetest kui muudest turvameetmetest ja tegime kõik endast oleneva, et meeleolukas õhtu turvaliselt ja rõõmsalt koos veeta. Töötajatele võimaldasime sündmuse päeval ka tunni võrra lühema tööpäeva,” lisas Pärnits.

Meelelahutuslik õhtu möödus Eero Reinu juhtimisel. Lavale astusid superstaarisaate võitja Alika Milova ja ansambel Legend koosseisus Marvi Vallaste, Rolf Roosalu ja Lauri Pihlapiga.

Külalisi kostitas kohapeal Tervise Catering, kes kattis lauad maitsvate ja tervislike roogadega. Kõik selle, mis peolaual üle jäi, said külalised korduvkasutatavate Ringo karpidega kaasa võtta ja hiljem tühjad karbid keskuse uste juures asuvatesse ringluskastidesse tagastada.

Ülemiste keskus on konkurssi Parim Pood korraldanud alates 2004. aastast. Konkursist on kujunenud iga-aastane traditsioon, et tunnustada tublimaid kauplusi ja nende töötajaid.

Lisaks konkursi üldvõitjatele tunnustati ka parimaid kaheksas erinevas kaubakategoorias, kus tänavu teenisid auhinna välja järgmised kauplused:

  1. Parim riidekauplus: FOSP
  2. Parim jalatsi- ja kotikauplus: Skechers
  3. Parim spordi- ja hobikauplus: Brain Games
  4. Parim ilu- ja tervisekauplus: Goldtime
  5. Parim teenus ja meelelahutus: Gym!
  6. Parim toitlustaja: Coffee In
  7. Parim toidukauplus: Gurman’s tee- ja kohvipood
  8. Parim kodu- ja tehnikakauplus: Alandeko

Uudised

15.04.2024

Põldma Kaubanduse juht Heinar Põldma: 20 aastaga oleme Ülemiste keskuses müünud rohkem kui 200 000 teksapaari!

Eesmärgid peavad olema suured, usub armastatud kaubamärkide Tommy Hilfigeri, Calvin Kleini, Guessi, Camel Active, Mustang, Tom Tailori maaletooja Heinar Põldma, kelle juhitud Põldma Kaubandus on m...
Loe edasi
08.04.2024

Apollo Groupi juht Ivar Vendelin: Kui keegi ütleb mulle, et see on loll mõte, siis järelikult tuleb see ära teha!

20 aasta jooksul on Ülemiste keskuses väikese kiirtoidurestorani ja videolaenutusega alustanud Ivar Vendelinist saanud keskuse suurim rentnik, kelle hallatavad poed, söögi- ja meelelahutuskohad v...
Loe edasi
04.04.2024

Ülemiste keskus sai 20 – avapäevast alates on keskust külastanud 120 miljonit inimest

Esmakordselt avas Ülemiste keskus külastajatele uksed 1. aprillil 2004 ning tähistab tänavu oma 20.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.