Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste püsib kaubanduskeskuste seas endiselt esikohal

13.10.2022

Kantar Emori värskest Tallinna kaubanduskeskuste trendiuuringust selgub, et Ülemiste keskus on ka sel aastal liider nii tuntuse, ostjaskonna kui ka kuvandi osas.

Ülemiste keskus on Kantar Emori uuringu kohaselt jätkuvalt kõige tuntum ja laiema ostjaskonnaga Tallinna kaubanduskeskus ning eristub konkurentidest kõige mitmekesisema valiku poolest, olles kogu perele sobivaks ostukohaks.

Uuring näitas, et internetis vähemalt kord kuus oste tegevate inimeste arv on tänavu langenud, sarnanedes üle-eelmise aasta tulemusele – seegi suundumus toetab nn tavakaubandust esindavate kaubanduskeskuste elujõudu.

Kantar Emori sõnul on kaubanduskeskuste tähtsus kaupade ja teenuste tarbimisel jätkuvalt kõrge – lõviosa ehk üle 80% elanikest teeb oma ostud keskustest. Samas on kiirelt kerkinud hinnad mõjutanud kõikide suuremate kaubanduskeskuste hinnakuvandit ebasoodsuse suunas. Samuti on sel aasatal märgata väikest langust keskuste söögikohtade külastajaskonna seas.

2022. aasta sügisel on Tallinna ja Harjumaa elanike seas populaarseim ostukoht jätkuvalt Ülemiste keskus, mida peab parimaks tööstuskaupade ostukohaks 34 protsenti elanikest. Olulise vahega järgnevad liidrile teised pealinna suured kaubanduskeskused, järgmiste esikolmikusse kuuluvate keskusete mainitud näitaja oli vastavalt 24 ja 22 protsenti.

Ülemiste keskus on kõige tuntum Tallinna kaubanduskeskus, mida teab nimetada 74 protsenti Tallinna ja Harjumaa elanikest. Ülemiste keskuse kõige tugevamateks kaubagruppideks on uuringu kohaselt riided, jalatsid ning spordi ja vabaajakaubad. Samuti ollakse liidripositsioonil lastekaupade ja kodumasinate-koduelektroonika kaubagrupis.


Uudised

14.03.2023

Ülemiste keskus teeb annetamise veelgi lihtsamaks

Ülemiste keskus kogus eelmisel aastal vähekindlustatud perede, loomade, laste ja looduse hüveks külastajate abiga üle 10 000 euro.
Loe edasi
22.02.2023

Laste teosed avavad Ülemiste keskuses vana ja haruldase metsa saladusi

Ülemiste keskuses avati kollaažinäitus „Vana mets on nagu muinasjutt“, millega lapsed tuletavad linnaruumis toimetavatele täiskasvanutele meelde, kui väärtuslikud on meie vanad ja elurikkad,...
Loe edasi
27.01.2023

Ülemiste keskus autasustas meeleolukal auhinnagalal läinud aasta parimaid kauplusi

Kolmapäeval, 25. jaanuaril autasustati Ülemiste keskuse parimaid kauplusi. Pidulik õhtu leidis aset Teras Beachi soojal rannaliival, kus lavale astusid Eesti Laulu finalist m els ja ansambel NOËP.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.