Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskus kingib lastekodudele üle 10 000 eur

21.12.2020

Kuigi tänavu Ülemiste keskuse heategevuslikku lastekodude jõululaata Topeltkink ei toimu, ei jää laste toetamise traditsioon katki. Keskus jagab 23 lastekodule üle Eesti 10 000 eurot, millele lisandub heategevuslike kinkekaardiümbriste müügist kogutud summa.  

Ülemiste keskuse Topeltkink on toimunud igal aastal ja nii juba 16 aastat järjest. Sündmuse eesmärk on algusest peale olnud korraldada lastele üks tore päev ning süstida neisse ka ettevõtluspisikut. Traditsiooniliselt on laat andnud keskuse külastajatele võimaluse osta lastekodulaste endi valmistatud käsitööd, et teha pühadeks kingitus oma lähedastele ja valmistada rõõmu ka lastekodulastele, sest müügist saadud summa on jäänud neile taskurahaks. Nii sünnibki topeltkink. 

Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Tiia Nõmm tõdes, et laada ära jätmine ei olnud kerge otsus, kuid oli kõikide keskuse külastajate, töötajate ja ka lastekodulaste ning nende saatjate tervise huvides vajalik. “Jälgisime pingsalt olukorda, kuid koroonaviirus ei näidanud taandumismärke ja sai selgeks, et tänavu laada kujul Topeltkingi korraldamine ei oleks mõistlik. Otsisime lahendusi, kuidas laste toetamise traditsiooni jätkata ja anda ka külastajatele võimalus sellest osa saada. Nii valmiski kinkekaardi ümbris, mille müügist saadud summa läheb lastekodulastele ja millele keskus lisab omalt poolt 10 000 eurot,” ütles ta.  

Lisaks annetusele saavad kõik 23 lastekodu mahukad ning täpselt sama sisuga kingikotid, mis on kokku pandud Ülemiste keskuse 26 poe abil“Jõulukingitused on juba kottides ja ootavad väljasaatmist. Kui viirus näitab taandumise märke ja olukord võimaldab, korraldame keskuses lastele uuel aastal ka meelelahutust täis toreda päeva, mis on alati olnud osaks Topeltkingist,” lausus Nõmm.  

Möödunud aastal võttis Topeltkingi üritusest osa ligi 100 lastekodulast 21 lastekodust, kes  müüsid enda meisterdatud käsitööesemeid ja maiustusi. Selleks aastaks valmistatud kingitused ostis ära Ülemiste keskus ise ning nende abil antakse oma jõulusoovid edasi rentnikele ja koostööpartneritele.  

2020.aasta Topeltkingiga toetab Ülemiste keskus 23 Eesti lastekodu: Avatud Värav MTÜ Kiikla Lastekodu, Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Haapsalu Hoolekandekeskus SA, Kohtla-Nõmme MTÜ Õnnepuu, Laste Hoolekande Asutus Lootus, Maria ja lapsed MTÜ, Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus, Siimusti Lastekeskus Metsatareke, Südamepaik MTÜ, Tallinna Lastekodu Hooldekodu tee 5-2, Tallinna Lastekodu Pihlaka1b-1, Tallinna Lastekodu Pähkli 15-6, Tallinna Lastekodu Pähkli 15-7, Tallinna Lastekodu Varre maja, Tallinna Lastekodu Jussikalda maja 7-1, Tartu Laste Turvakodu, Tartu Perekodu Käopesa SA, Vahtramägi MTÜ, Viljandi Perekodu Oravapere SA, Viljandi Perekodu Mäepere SA, Viljandi Perekodu Paalapere SA, Viljandi Perekodu Pähklipere SA, Ühing Lootus Tulevikku. 

Lastekodude kingikotid aitasid kokku panna: Apollo Raamatupood, Arvutitark, Baltman, Biomarket, Birgit, Bottega Verde, Brain Games, Charlot, Diamande, Dreamland, EESTI OPTIK, Goldtime, Gurmans tee- ja kohvipood, Levi`sMATKaSPORTMontonMosaicPersona BellaRademarSkechersSportlandSPRINGFIELDSterntalerThe Body ShopWomaxi ja Women’secret. 

 

 


Uudised

27.01.2023

Ülemiste keskus autasustas meeleolukal auhinnagalal läinud aasta parimaid kauplusi

Kolmapäeval, 25. jaanuaril autasustati Ülemiste keskuse parimaid kauplusi. Pidulik õhtu leidis aset Teras Beachi soojal rannaliival, kus lavale astusid Eesti Laulu finalist m els ja ansambel NOËP.
Loe edasi
24.01.2023

Ülemiste keskus ja ELF näitavad elevust tekitanud filmi metsade hoidmisest

Loodushuvilised on oodatud Ülemiste keskuse Apollo kinosaali 31. jaanuaril kl 19 vaatama filmi „Euroopa metsik süda – iidse metsa tagasitulek”, mida kommenteerib kohapeal bioloog Urmas Tartes.
Loe edasi
15.12.2022

Vähiravifondi heategevuslik jõululaat

Ülemiste keskuse aatriumis leiab 16.-18. detsembril aset Vähiravifondi “Kingitud elu” korraldatav heategevuslik jõululaat, kus müüakse fondile annetatud käsitöökaupa.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.