Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste keskus autasustas meeleolukal auhinnagalal läinud aasta parimaid kauplusi

27.01.2023

Kolmapäeval, 25. jaanuaril autasustati Ülemiste keskuse parimaid kauplusi. Pidulik õhtu leidis aset Teras Beachi soojal rannaliival, kus lavale astusid Eesti Laulu finalist m els ja ansambel NOËP. Iga-aastase konkursi Parim Pood võitja tiitliga pärjati sel aastal laste mängukeskus Lennumaa.

Meeleolukal galal, mida juhtis särav Ženja Fokin, tunnustati tublimaid kauplusi, kelle seast selgusid võitjad mitmete kriteeriumite alusel. Kõige suurema kaaluga olid teenindusmonitooringu tulemused, lisaks arvestati käibekasvu, kampaaniatest ja keskuse üritustest osavõtmist, head koostööd keskusega ja muid aspekte.

Esikoha pälvinud Lennumaa sai auhinnaks 5000-eurose reisivautšeri, mille eest saavad kaupluse töötajad ühiselt midagi toredat ette võtta. Teisele kohale tuli jalatsi- ja kotikauplus Samsonite ja kolmanda koha võitis seekord rõivakauplus Fosp.

Lennumaa esindaja, Reds OÜ arendusjuht Kert Kruusakivi sõnul tuli neile võit väga meeldiva üllatusena. “Tuleb välja, et läbimõeldud ja igapäevased väikesed teod toovad suurepäraseid tulemusi. Tänan südamest meie väikeseid ja suuri külastajaid, Ülemiste keskust ning kõiki Lennumaa tööpere liikmeid,” ütles Kruusakivi. “Pärast sellise tiitli saamist on ainukene küsimus, et kuhu nüüd edasi? Vastus on lihtne, me unistame suurelt – mänguväljakute Michelini tärnid!” lisas ta.

Töötajate kaasamine, motiveerimine ja üldine heaolu on Ülemiste keskuse jaoks alati oluline olnud. Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on konkursist, mida on korraldatud alates 2004. aastast, kujunenud tore iga-aastane traditsioon, milles kauplused heal meelel kaasa löövad.

„Mul on suur rõõm näha, et Parima Poe konkurss Eesti parimas keskuses hoiab endiselt nii kõrget taset ja võitjateks osutuvad need, kes tõesti kõigis kriteeriumites panustavad maksimaalselt,” lisas ta.

Konkurss oli ka sel aastal tasavägine ja punktivahed väga väikesed.

Esimese tosina hulka jõudsid veel kauplused Coffee IN, Mrs Waffle, Sparkle, Sangar, Matkasport, Brain Games, Apollo Kino, Okaidi ja Ideaal Kosmeetika.

Lisaks konkursi üldvõitjatele tunnustati ka parimaid kaheksas erinevas kaubakategoorias, kus tänavu teenisid tunnustuse välja järgmised kauplused:

Fosp – Parim riidekauplus

Samsonite – Parim jalatsi- ja kotikauplus

Matkasport – Parim spordi- ja hobikauplus

Sparkle – Parim ilu- ja tervisekauplus

Apollo Kino – Parim teenus ja meelelahutus

Coffee IN – Parim toitlustaja

Rimi – Parim toidukauplus

Kulp – Parim kodu- ja tehnikakauplus

Meelelahutuslik õhtu möödus paljajalu soojal rannaliival, esinesid Eesti Laulu finalist m els ja paljude eestlaste südamed võitnud NOËP. Lisaks astus peadpööritavate trikkidega üles raudsete närvidega slackliner Jaan Roose. Külalisi kostitas Carmen Catering, kes kattis lauad maitsvate ja tervislike roogadega, mis serveeriti korduvkasutatavates ringmajanduse söögi- ja jooginõudes.

Gala korraldati koostöös üritusturundusagentuuriga Jolos.


Uudised

18.07.2024

Ülemiste keskus sai Eesti suurimaks elektriautode kiirlaadimispunktiks

Tallinnas, Ülemiste keskuse siseparklas hakkasid tööle Enefit Volti seitse 50 kW ja üks 22 kW elektriauto laadija ning väliparklas üks 22 kW ning üks 50 kW laadija, mille võimsus suureneb tule...
Loe edasi
02.07.2024

Ülemiste keskuses avas uksed ainulaadse brändivalikuga Watch Wear kauplus

Ülemiste keskusel on hea meel teada anda, et nüüdsest on meil avatud Watch Wear esinduskauplus.
Loe edasi
20.06.2024

Esitleti Ülemiste keskuse laienduse detailplaneeringu eskiislahendusi

19. juunil toimus Ülemiste keskuse ja lähiala detailplaneeringu eskiislahendust tutvustav avalik arutelu, kus esitleti lähemalt, milliseid linnaruumilahendusi kavandatakse.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.