Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Täna algab esimene Ülemiste Rohehäkaton

30.10.2023

Aktivistid ja eksperdid kogunevad täna-homme Ülemiste keskusse, et leida esimesel Ülemiste Rohehäkatonil lahendused mõnele jaekaubanduse kõige argisemale, samas ka kõige keerulisemale probleemile.

Rimi kauplusekett otsib häkatonil viisi, kuidas motiveerida inimesi ostma tooteid, mille tarbimise tähtaeg saab samal päeval läbi. Apollo Kino peab leidma lahenduse päevaks, kui kinost kaovad ühekordsed popkorni- ja joogitopsid. Kuidas korduskasutatavad topsid kokku koguda, jäägid eemaldada, topsid pesta ja uuesti müügipunkti viia? Sportland otsib teed, kuidas motiveerida oma töötajaskonda rohkem tervisespordiga tegelema ja aktiivsemat elustiili elama. Restoranikett LIDO vajab häid mõtteid, kuidas juhtida oma bistroo-restorani nii, et inimesed ei tarbiks liialt suuri toidukoguseid, viskaksid vähem toitu prügikasti ja käituksid seeläbi paremini nii planeedi kui ka iseenda suhtes. Poke Bowl on mures, et ainult 10% nende klientidest kasutab toidu tellimiseks korduskasutatavaid kausse.

Mentorite nimekiri on muljetavaldav ja auhinnalaud esinduslik, aga kõige tähelepanuväärsem Ülemiste häkatoni auhind on kindlasti võimalus reaalselt maailma oma käe järgi ümber teha. Võitjameeskond saab võimaluse esitleda oma ideed 15. novembril Ülemiste keskuse Rentnike Suurkogul rentnikele, juhtkonnale ja partneritele, kokku ligi 300 jaekaubandusvaldkonnas olulisele otsustajale.

Üritus algab täna kell 16.30 registreerumisega, esimesi ideid võib kuulda juba kell 17.45, poolteist minutit sekundit kestvate liftikõnede formaadis. Öösel läheb töö täie hooga edasi, et kulmineeruda teisipäeval kell 19 auhinnatseremooniaga. Täpsem ajakava, samuti mentorite nimekiri ja väljakutseid avavavad videod on siin: ülemiste.ee/rohehakaton


Uudised

04.12.2023

FOTOD: Ülemiste keskuses näeb salapäraseid lendoravaid

Ülemiste keskuse peasissepääsu juures teisel korrusel on avatud näitus Eesti metsade ühest märgilisemast elanikust – lendoravast.
Loe edasi
30.11.2023

Ülemiste keskuses avati mitu uut brändipoodi

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskuses avati mitu uut rahvusvahelist moekauplust ning Eesti ainsat esinduspoodi.
Loe edasi
22.11.2023

Kaameraga pesakast ja söödavad topsid: Ülemistel saab osta noorte leiutisi

Sajad ettevõtlikud noored pakuvad juba sel laupäeval Ülemiste keskuses oma toodangut laadal Õpilasfirmade® MEKA.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.