Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Sündmusterikas suvi Ülemiste keskuses: uued kauplused, teenused ja söögikohad

04.09.2020

Ülemiste keskuses on suvel avatud mitmeid uusi kauplusi, teenuseid ja söögikohti. Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on suvi möödunud põnevalt ja tegusalt. Uusi avamisi on olnud mitmeid ja ka külastajate huvi on olnud varasemate suvedega võrreldaval tasemel. Ülemiste eesmärk on pakkuda külastajatele parimat valikut – olla keskus, kus igaüks leiab oma ning kõik huvipakkuv on mõnusalt koos.

Juuli alguses avati enam kui 1500m2 suurusel pinnal Gym! Tallinn Ülemiste, avar Technogym seadmetega varustatud iseteeninduslik jõusaal. Nagu kõik teised Gym! jõusaalid, on ka Gym! Tallinn Ülemiste avatud ööpäevaringselt ning septembris-oktoobris on siin võimalik treenida 5 eurose kuutasu eest. Gym! Tallinn Ülemiste jõusaalis on uuendusena välja töötatud spetsiaalsed lahendused ka piiratud liikumisvõimega külastajatele. Gym! Tallinn Ülemiste asub keskuse uue osa teisel korrusel, Trampolino batuudikeskuse kõrval.

Ka Ülemiste keskuse ilu- ja tervisetoodete valik täienes juulis kahe uue põneva tulijaga. Beauty Republic pakub innovatiivseid, kvaliteetseid ja efektiivseid ilutooteid Ameerikast, Lõuna-Koreast, Hispaaniast – valikus on üle 1000 toote. Beauty Republic poest leiab ka maailmas kõrgelt hinnatud kosmeetikabrändi The Ordinary tooteid – efektiivsed kliinilise nahahoolduse retseptid üliheade hindadega. Beauty Republic asub keskuse uue osa teisel korrusel.

Samuti avati Ülemiste keskuses uus Apotheka Beauty ilukeskus, mille sortiment on valitud väga hoolikalt apteekrite nõuannete järgi. Tegemist ei ole pelgalt kauplusega, vaid tervise puudutusega ilukeskusega, kus on esindatud kvaliteetne ja tunnustatud apteegikosmeetika ning erinevate teenuste valik. Apotheka Beauty pakub kvaliteetset ning samas nahka mitte liialt koormavat iluarsenali. Kõik tooted on kas dermatoloogiliselt kontrollitud, kliiniliselt uuritud või on tegemist meditsiinilisel iluravil põhinevate nahahooldustoodete sarjadega. Apotheka Beauty asub Ülemiste keskuse esimesel korrusel.

Augusti keskpaigas jõudis Ülemistesse Põhja-Tallinna lemmik Ristikheina kohvik. Ristikheina kohviku peremees Jarmo Ahjupera rõõmustab, sest temalt on juba ammu küsitud Peetri elanike poolt, millal ometi Ristikheina kohvik ka nende suunas laieneb. Nüüd on see aeg käes! Ülemiste Ristikheina kohvik pakub lisaks kookidele ja kohvile ka populaarsust kogunud a la carte kogupäeva hommikusööki. Menüüst leiab rahva lemmiku munad benedicti moodi kui ka palju muud head ja paremat – nii taimetoitlastele, kõigesööjatele kui veganitele. Kohvikus kohapeal saab nautida tunnustatud Coffee People kohviubadest valminud kvaliteetset kohvi, mille kõrvale pakutakse tordi- ja koogilõike, pirukaid ning saiakesi. Kiiremad võivad letist lõunaks kaasa haarata salatit, suppi ja einevõileibasid. Ristikheina kohvik asub esimesel korrusel Ülemiste peasissepääsu kõrval.

Mõnusa toeka kõhutäie saab Repa Restost, mis avas uksed esimesel septembril Ülemiste peasissepääsu juures teisel korrusel. See on üks väga armas ja kodune restoran, kus road ning õhkkond on lihtsad ning head – nagu vanaema juures. Menüü on parajalt pikk ning sellest leiab kõigi aegade lemmikuid igale maitsele. Repa Resto on uus vene köögil põhinev kontseptsioon populaarse restorani Pelm tegijatelt.

Suve alguses avas LPP lipulaevbränd Reserved Ülemiste keskuses Eesti suurima ja värskeima kontseptsiooniga kaupluse. Ülemiste keskuses asuv Reserved kauplus on avatud läbi 2 korruse. Kaupluse 1. korruselt on võimalik leida naistekollektsioon ning 2. korruselt on leitav laste- ja meestekollektsioon. Reservedi tootevalikusse on hiljuti lisandunud erilised Eco Aware märgisega tooted, mis on valmistatud loodust säästval viisil ja orgaanilisi või taastöödeldud materjale kasutades. Neid erilise märgistusega tooteid on võimalik leida ka uuest Ülemiste Reservedi valikust.

Suvel avati ka sportlikke rõivaid pakkuv multibrändipood Bestbrands, ning kaks Itaaliast pärit kvaliteetrõivaid pakkuvat kauplust Mora ja Valerio Maestri Classic. Oma esinduskaupluse avas Ülemistes ka Eesti rõivabränd Protten, mis on loodud naiselikule naisele, kes peab oluliseks kvaliteeti ja rõivaste head istuvust. Protteni kauplusest leiab rõivaid nii igapäevaseks kui ka pidulikuks ürituseks, sealhulgas ka pluss-suurustele. Lisaks on müügil aksessuaarid: ehted, kindad, sallid, kotid ja vööd, mis täiendavad komplekte ja toovad välja naise isikupära. Uued moekauplused asuvad Ülemiste keskuse teisel korrusel.

 


Uudised

27.01.2023

Ülemiste keskus autasustas meeleolukal auhinnagalal läinud aasta parimaid kauplusi

Kolmapäeval, 25. jaanuaril autasustati Ülemiste keskuse parimaid kauplusi. Pidulik õhtu leidis aset Teras Beachi soojal rannaliival, kus lavale astusid Eesti Laulu finalist m els ja ansambel NOËP.
Loe edasi
24.01.2023

Ülemiste keskus ja ELF näitavad elevust tekitanud filmi metsade hoidmisest

Loodushuvilised on oodatud Ülemiste keskuse Apollo kinosaali 31. jaanuaril kl 19 vaatama filmi „Euroopa metsik süda – iidse metsa tagasitulek”, mida kommenteerib kohapeal bioloog Urmas Tartes.
Loe edasi
15.12.2022

Vähiravifondi heategevuslik jõululaat

Ülemiste keskuse aatriumis leiab 16.-18. detsembril aset Vähiravifondi “Kingitud elu” korraldatav heategevuslik jõululaat, kus müüakse fondile annetatud käsitöökaupa.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.