Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Oluline teave seoses Ööjooksu toimumisega

11.08.2022

Kolmas Neptunas Eesti Ööjooks – Tallinn stardib Ülemiste Citys eeloleval laupäeval.

Sündmuse läbiviimisega seoses toimuvad Ülemiste linnakus ja Ülemiste keskuse ümber laupäeva õhtul olulised ümberkorraldused liikluses. Ajavahemikul 21.00-23.55 on Ülemiste linnakus osalejate turvalisuse huvides välistatud mootorsõidukite liiklus, v.a. Tallinna lennujaama teenindav tramm, operatiivsõidukid ja lennujaama teenindav personal.

Korraldajad paluvad Ööjooksul osalejatel vältida võistlusega seotud parkimist Ülemiste keskuse ees ning säilitada liiklemisel rahulik meel. Osalejatele on loodud parkimistasust vabastus parkimiseks Ülemiste City märgitud parkimisaladel. Ette vabandatakse kõikide ebamugavuste pärast, mida piirkonna liiklejad võivad sündmuse läbiviimisega seoses kogeda. 

Enam kui 2500 osalejaga liikumisfestival stardib 5 ja 10 km rajale eeloleval laupäeval, 13. augustil 2022. Startidega alates kell 22.00 Ülemiste keskuse eest lähetatakse Ülemiste City elamuslikule rajale liikumisharrastajad ja võistlejad, nelja järjestikuse stardiga. 5 km pikkuse Ülemiste linnaku ringil saavad osalejad läbida nii CityStock konteinerladu, Viktori parki kui ka linnaku parkimismaja. Indu ja jõudu liikujatele annavad raja äärde koondunud artistid, kes muusika ja tantsuga loovad liikumisharrastajatele erilise õhustiku ja meeldejääva elamuse. Mõlemal distantsil toimub elektrooniline ajaarvestus ning lõpetajaid pärjatakse medali ja kinkekotiga toetajatelt.

Neptunas Eesti Ööjooks – Tallinn on üks kolmest Eesti Ööjooksust sel aastal. Juunis toimus Rimi Eesti Ööjooks Rakveres ja jõulukuul ootab ees Stebby Eesti Ööjooks – Narva Talv. Eesti Ööjooks on 2011. aastast korraldatav ja Baltikumi kõige erilisemaks jooksufestivaliks peetav liikumisharrastuse sündmus. Üritusel saab osaleda joostes, kõndides ja kepikõndides.

Registreerimine sündmusele on võimalik kuni 11.08.22 hilisõhtuni, veebiaadressil: ööjooks.ee. Stardi pääsmete olemasolul ka laupäeval kohapeal.

Ööjooksu juhend on leitav korraldaja veebilehelt.


Uudised

15.05.2024

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus valmistub kolmandaks laienemiseks

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus kavandab oma 20 tegevusaasta kõige ambitsioonikamat ja olulisemat laiendust.
Loe edasi
30.04.2024

Tõeline inetu pardipoja lugu. Ülemiste keskus on turult välja surunud kaks megaplaani

Kui ei oleks olnud nelja Eesti suurettevõtjat, siis ei oleks Ülemiste keskust sellisel kujul võib-olla olemaski.
Loe edasi
29.04.2024

Tiia Nõmm: rohelise mõtteviisi juurutamisel tuleb inspireerida ja nügida, aga ei tohi inimestele närvidele käia!

Ülemiste keskus ei ole keskkonnasõbralik ainult paberil, vaid looduse hoidmise nimel teeb iga päev tööd nii tehisintellekt, usin mesilaspere kui ka keskuse juhtkond, kes soovib, et kunagisest rä...
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.