Ootame külla, keskuses on mõõdukalt külastajaid.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Oluline teave seoses Ööjooksu toimumisega

11.08.2022

Kolmas Neptunas Eesti Ööjooks – Tallinn stardib Ülemiste Citys eeloleval laupäeval.

Sündmuse läbiviimisega seoses toimuvad Ülemiste linnakus ja Ülemiste keskuse ümber laupäeva õhtul olulised ümberkorraldused liikluses. Ajavahemikul 21.00-23.55 on Ülemiste linnakus osalejate turvalisuse huvides välistatud mootorsõidukite liiklus, v.a. Tallinna lennujaama teenindav tramm, operatiivsõidukid ja lennujaama teenindav personal.

Korraldajad paluvad Ööjooksul osalejatel vältida võistlusega seotud parkimist Ülemiste keskuse ees ning säilitada liiklemisel rahulik meel. Osalejatele on loodud parkimistasust vabastus parkimiseks Ülemiste City märgitud parkimisaladel. Ette vabandatakse kõikide ebamugavuste pärast, mida piirkonna liiklejad võivad sündmuse läbiviimisega seoses kogeda. 

Enam kui 2500 osalejaga liikumisfestival stardib 5 ja 10 km rajale eeloleval laupäeval, 13. augustil 2022. Startidega alates kell 22.00 Ülemiste keskuse eest lähetatakse Ülemiste City elamuslikule rajale liikumisharrastajad ja võistlejad, nelja järjestikuse stardiga. 5 km pikkuse Ülemiste linnaku ringil saavad osalejad läbida nii CityStock konteinerladu, Viktori parki kui ka linnaku parkimismaja. Indu ja jõudu liikujatele annavad raja äärde koondunud artistid, kes muusika ja tantsuga loovad liikumisharrastajatele erilise õhustiku ja meeldejääva elamuse. Mõlemal distantsil toimub elektrooniline ajaarvestus ning lõpetajaid pärjatakse medali ja kinkekotiga toetajatelt.

Neptunas Eesti Ööjooks – Tallinn on üks kolmest Eesti Ööjooksust sel aastal. Juunis toimus Rimi Eesti Ööjooks Rakveres ja jõulukuul ootab ees Stebby Eesti Ööjooks – Narva Talv. Eesti Ööjooks on 2011. aastast korraldatav ja Baltikumi kõige erilisemaks jooksufestivaliks peetav liikumisharrastuse sündmus. Üritusel saab osaleda joostes, kõndides ja kepikõndides.

Registreerimine sündmusele on võimalik kuni 11.08.22 hilisõhtuni, veebiaadressil: ööjooks.ee. Stardi pääsmete olemasolul ka laupäeval kohapeal.

Ööjooksu juhend on leitav korraldaja veebilehelt.


Uudised

12.09.2023

Ülemiste keskuse roheasfalt: esimene eksperiment õnnestus, nüüd tuleb isegi tähtsam katse

Ülemiste keskuse parklas suvel alanud oluline koormustest – Eestis valmistatud roheasfaldi vastupidavust prooviti tiheda liiklusega alal – osutus edukaks.
Loe edasi
14.08.2023

Fotod: Ülemiste Ööjooksust võttis osa rekordarv inimesi

Reede hilisõhtul startis Ülemiste keskuse eest rekordarv inimesi, kes valguse ja laulu saatel öist Ülemiste linnakut nautisid.
Loe edasi
11.08.2023

Enam kui 3500 ööjooksjat 26 riigist katavad pealinna tänavad helesinise inimmerega

Reede 11. augusti õhtul Ülemiste Citys korraldatav traditsiooniline Ülemiste Ööjooks toob sel aastal stardijoonele enam kui 3500 osalejat 26 riigist.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.