Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Jõuluraadio Star FM avas Ülemiste keskuses jõulustuudio

02.12.2021

Ametliku jõuluraadio Star FM eetris kõlab detsembrikuus vaid jõulumuusika, mis jõuab kuulajateni erilisest jõulustuudiost Ülemiste keskuses.

Juba teist aastat kolivad Star FM tegijad detsembris jõulustuudiosse, mis paikneb Ülemiste keskuse aatriumis. Täna hommikul avati see pidulikult Ott Leplandi kontserdiga, kaunistati piparkooke ja tervitati fänne.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul teeb Star FM jõulumeeskonna kohalolek vaid rõõmu: „Me ise oleme siin keskuses Star FM suured fännid ning mis oleks veel parem sellest, kui kõik, mida fännad, tuleb sulle koju!“

Ka Star FM Hommikuprogrammi juhid Pille Minev, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp olid jõulukuu eriprojekti üle väga elevil. „Meid võetakse siin avasüli vastu!“ tunnistas Puusepp. „Tunneme end siin tõesti väga koduselt,“ kinnitas ka Pärnsalu, lisades, et põnev on tööd alustada varahommikul enne keskuse avamist ja siis üheskoos päevale vastu minna. „Inimesed tulevad, uudistavad, naeratavad ja lehvitavad meile läbi stuudioakna ning see kõik aitab elevust ja jõulutunnet hoida,“ märkis Pille Minev.
Ott Lepland, kes esitles kohapeal oma uut laulu „Jõulud rõõmsaks“, tunnistas, et tänu Star FM jõulustuudios tekkinud meeleolule tekkis temalgi tänavu esmakordselt jõulutunne. Star FM hommikukolmik omakorda kiitis Ott Leplandi värsket lugu väga ja valis selle üksmeelselt kõigi uueks lemmik-jõululauluks.

Pille Minevi, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepa juhtimisel äratab Star FM Hommikuprorgamm kuulajaid igal argihommikul kell 6-10, seejärel on raadioeetris Marko Lõhmus, argipäeviti kell 15-19 „Töölt koju“ Liis Lusmägi ja Sven Arusooga, laupäeviti saade „Suhtes“ Kirsti Timmeri ja Rene Puuraga ning pühapäeviti „Õnnevalem“, mida juhib Dali Getter Karat.


Uudised

29.09.2023

MängudeÖÖ toob Ülemiste keskuse Apollo kinno seninägematud Eesti videomängud

Tänavune MängudeÖÖ on mitmel moel eriline. Üheks suurimaks saavutuseks on asjaolu, et Eesti vingeimat videomängupidu korraldatakse juba 25.
Loe edasi
28.09.2023

Ülemiste keskuses valmistati ette avalikud varjumiskohad kuni 3000 inimesele

Ülemiste keskuses tähistati avaliku varjumiskoha märgisega kaks ala: ohu korral võivad inimesed tulla maa-alusesse parklasse ja maja ette evakuatsioonitunnelisse.
Loe edasi
12.09.2023

Ülemiste keskuse roheasfalt: esimene eksperiment õnnestus, nüüd tuleb isegi tähtsam katse

Ülemiste keskuse parklas suvel alanud oluline koormustest – Eestis valmistatud roheasfaldi vastupidavust prooviti tiheda liiklusega alal – osutus edukaks.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.