Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Jõuluraadio Star FM avas Ülemiste keskuses jõulustuudio

02.12.2021

Ametliku jõuluraadio Star FM eetris kõlab detsembrikuus vaid jõulumuusika, mis jõuab kuulajateni erilisest jõulustuudiost Ülemiste keskuses.

Juba teist aastat kolivad Star FM tegijad detsembris jõulustuudiosse, mis paikneb Ülemiste keskuse aatriumis. Täna hommikul avati see pidulikult Ott Leplandi kontserdiga, kaunistati piparkooke ja tervitati fänne.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul teeb Star FM jõulumeeskonna kohalolek vaid rõõmu: „Me ise oleme siin keskuses Star FM suured fännid ning mis oleks veel parem sellest, kui kõik, mida fännad, tuleb sulle koju!“

Ka Star FM Hommikuprogrammi juhid Pille Minev, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp olid jõulukuu eriprojekti üle väga elevil. „Meid võetakse siin avasüli vastu!“ tunnistas Puusepp. „Tunneme end siin tõesti väga koduselt,“ kinnitas ka Pärnsalu, lisades, et põnev on tööd alustada varahommikul enne keskuse avamist ja siis üheskoos päevale vastu minna. „Inimesed tulevad, uudistavad, naeratavad ja lehvitavad meile läbi stuudioakna ning see kõik aitab elevust ja jõulutunnet hoida,“ märkis Pille Minev.
Ott Lepland, kes esitles kohapeal oma uut laulu „Jõulud rõõmsaks“, tunnistas, et tänu Star FM jõulustuudios tekkinud meeleolule tekkis temalgi tänavu esmakordselt jõulutunne. Star FM hommikukolmik omakorda kiitis Ott Leplandi värsket lugu väga ja valis selle üksmeelselt kõigi uueks lemmik-jõululauluks.

Pille Minevi, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepa juhtimisel äratab Star FM Hommikuprorgamm kuulajaid igal argihommikul kell 6-10, seejärel on raadioeetris Marko Lõhmus, argipäeviti kell 15-19 „Töölt koju“ Liis Lusmägi ja Sven Arusooga, laupäeviti saade „Suhtes“ Kirsti Timmeri ja Rene Puuraga ning pühapäeviti „Õnnevalem“, mida juhib Dali Getter Karat.


Uudised

01.08.2022

Koolitarvete toetuskast nüüd ka Ülemiste keskuses

Ülemiste keskuses on avatud alates 01.08. – 14.08.22 koolitarvete toetuskast, kuhu saab viia erinevaid koolitarbeid.
Loe edasi
29.07.2022

Ülemiste keskuses avas taas uksed uuenenud Sinsay kauplus

Alates 29.07.22 on Ülemiste keskuse teisel korrusel avatud Sinsay laienenud kauplus.
Loe edasi
28.07.2022

Ülemiste keskuses toimus Ukraina peredele mõeldud päev

Ülemiste keskuses toimus 27. juulil koostöös Eesti Punase Ristiga Eestisse saabunud ukrainlastele mõeldud perepäev.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.