Ootame külla, keskuses on mõõdukalt külastajaid.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Jõuluraadio Star FM avas Ülemiste keskuses jõulustuudio

02.12.2021

Ametliku jõuluraadio Star FM eetris kõlab detsembrikuus vaid jõulumuusika, mis jõuab kuulajateni erilisest jõulustuudiost Ülemiste keskuses.

Juba teist aastat kolivad Star FM tegijad detsembris jõulustuudiosse, mis paikneb Ülemiste keskuse aatriumis. Täna hommikul avati see pidulikult Ott Leplandi kontserdiga, kaunistati piparkooke ja tervitati fänne.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul teeb Star FM jõulumeeskonna kohalolek vaid rõõmu: „Me ise oleme siin keskuses Star FM suured fännid ning mis oleks veel parem sellest, kui kõik, mida fännad, tuleb sulle koju!“

Ka Star FM Hommikuprogrammi juhid Pille Minev, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp olid jõulukuu eriprojekti üle väga elevil. „Meid võetakse siin avasüli vastu!“ tunnistas Puusepp. „Tunneme end siin tõesti väga koduselt,“ kinnitas ka Pärnsalu, lisades, et põnev on tööd alustada varahommikul enne keskuse avamist ja siis üheskoos päevale vastu minna. „Inimesed tulevad, uudistavad, naeratavad ja lehvitavad meile läbi stuudioakna ning see kõik aitab elevust ja jõulutunnet hoida,“ märkis Pille Minev.
Ott Lepland, kes esitles kohapeal oma uut laulu „Jõulud rõõmsaks“, tunnistas, et tänu Star FM jõulustuudios tekkinud meeleolule tekkis temalgi tänavu esmakordselt jõulutunne. Star FM hommikukolmik omakorda kiitis Ott Leplandi värsket lugu väga ja valis selle üksmeelselt kõigi uueks lemmik-jõululauluks.

Pille Minevi, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepa juhtimisel äratab Star FM Hommikuprorgamm kuulajaid igal argihommikul kell 6-10, seejärel on raadioeetris Marko Lõhmus, argipäeviti kell 15-19 „Töölt koju“ Liis Lusmägi ja Sven Arusooga, laupäeviti saade „Suhtes“ Kirsti Timmeri ja Rene Puuraga ning pühapäeviti „Õnnevalem“, mida juhib Dali Getter Karat.


Uudised

15.05.2024

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus valmistub kolmandaks laienemiseks

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus kavandab oma 20 tegevusaasta kõige ambitsioonikamat ja olulisemat laiendust.
Loe edasi
30.04.2024

Tõeline inetu pardipoja lugu. Ülemiste keskus on turult välja surunud kaks megaplaani

Kui ei oleks olnud nelja Eesti suurettevõtjat, siis ei oleks Ülemiste keskust sellisel kujul võib-olla olemaski.
Loe edasi
29.04.2024

Tiia Nõmm: rohelise mõtteviisi juurutamisel tuleb inspireerida ja nügida, aga ei tohi inimestele närvidele käia!

Ülemiste keskus ei ole keskkonnasõbralik ainult paberil, vaid looduse hoidmise nimel teeb iga päev tööd nii tehisintellekt, usin mesilaspere kui ka keskuse juhtkond, kes soovib, et kunagisest rä...
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.