Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Calvin Kleinist McDonaldsini: Ülemiste keskuse poed otsivad suveks kümnete kaupa uusi töötajaid

10.05.2023

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskuses kogus kõigi rentnike tööpakkumised kokku ühte portaali, praegu pakuvad suveks tööd juba ligi 40 ettevõtet.

Sujuvamaks infovahetuseks avas Ülemiste keskus suvehooajaks oma kodulehel eraldi portaali „Suveks tööle“, kuhu koondas kokku kõikide rentnike suvised tööpakkumised. Portaalis on võimalik sobiv töökoht valida sõltuvalt tööotsija vanusest ja töökoormuse soovist. Portaali on tööpakkumise sisestanud juba üle 38 kaupluse.

Huvi hooajalise töö järele on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud. „Lisaks noortele otsivad suveks lisatööd ka hooajalise tööga inimesed, mistõttu otsustasime suviste töökuulutuste jaoks spetsiaalse vahelehe kodulehele lisada – nii on kauplustel lihtsam abilisi leida ja huvilistel jällegi hea mugav kõiki tööpakkumisi ühest kohast vaadata,“ lisas Ülemiste keskuse vastutustundliku ettevõtluse valdkonnajuht Tiia Nõmm.

Suvetöölisi otsiva LPP OÜ Estonia turundusspetsialisti Olivia Laul sõnul on suvetöö kaubanduskeskuses hea lahendus noortele, kes otsivad paindlikku töögraafikut, mis võimaldab samaaegselt nautida ka sõpradega ilusat rannailma ja suviseid muusikafestivale. „Suvi on ideaalne võimalus aja maha võtmiseks ja lõõgastumiseks, kuid aina enam näeme, et noored ihkavad enamat ja soovivad seda aega kasutada ka isikliku taskuraha teenimiseks ning karjääriredelil ronimiseks,“ lisas ta.

LPP praktikas on olnud ka mitmeid suvetöötajaid, kellele on pakutav töö, kolleegid ja keskkond niivõrd meeldima hakanud, et on soovinud jätkata ka pärast suvehooaja lõppu. „Arenemisvõimaluste pakkumine on meie jaoks väga oluline ja edulugusid, kus suvetöötajast on kasvanud välja kaupluse juhataja või koguni regionaalne müügijuht, on meil võtta pea igast aastast,“ lisas Laul.

Kõikide keskuses pakutavate vabade tööpositsioonidega saab tutvuda siin: https://www.ulemiste.ee/suvekstoole/


Uudised

02.07.2024

Ülemiste keskuses avas uksed ainulaadse brändivalikuga Watch Wear kauplus

Ülemiste keskusel on hea meel teada anda, et nüüdsest on meil avatud Watch Wear esinduskauplus.
Loe edasi
20.06.2024

Esitleti Ülemiste keskuse laienduse detailplaneeringu eskiislahendusi

19. juunil toimus Ülemiste keskuse ja lähiala detailplaneeringu eskiislahendust tutvustav avalik arutelu, kus esitleti lähemalt, milliseid linnaruumilahendusi kavandatakse.
Loe edasi
28.05.2024

Stilist soovitab: Kuidas lõpuaktustel oma isikupäraga silma paista

Peagi saab taas hoo sisse lõpetamiste hooaeg. Kuidas aga värvid enda kasuks tööle panna ning milliste kostüümidega enda unikaalsust rõhutada?
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.