Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Calvin Kleinist McDonaldsini: Ülemiste keskuse poed otsivad suveks kümnete kaupa uusi töötajaid

10.05.2023

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskuses kogus kõigi rentnike tööpakkumised kokku ühte portaali, praegu pakuvad suveks tööd juba ligi 40 ettevõtet.

Sujuvamaks infovahetuseks avas Ülemiste keskus suvehooajaks oma kodulehel eraldi portaali „Suveks tööle“, kuhu koondas kokku kõikide rentnike suvised tööpakkumised. Portaalis on võimalik sobiv töökoht valida sõltuvalt tööotsija vanusest ja töökoormuse soovist. Portaali on tööpakkumise sisestanud juba üle 38 kaupluse.

Huvi hooajalise töö järele on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud. „Lisaks noortele otsivad suveks lisatööd ka hooajalise tööga inimesed, mistõttu otsustasime suviste töökuulutuste jaoks spetsiaalse vahelehe kodulehele lisada – nii on kauplustel lihtsam abilisi leida ja huvilistel jällegi hea mugav kõiki tööpakkumisi ühest kohast vaadata,“ lisas Ülemiste keskuse vastutustundliku ettevõtluse valdkonnajuht Tiia Nõmm.

Suvetöölisi otsiva LPP OÜ Estonia turundusspetsialisti Olivia Laul sõnul on suvetöö kaubanduskeskuses hea lahendus noortele, kes otsivad paindlikku töögraafikut, mis võimaldab samaaegselt nautida ka sõpradega ilusat rannailma ja suviseid muusikafestivale. „Suvi on ideaalne võimalus aja maha võtmiseks ja lõõgastumiseks, kuid aina enam näeme, et noored ihkavad enamat ja soovivad seda aega kasutada ka isikliku taskuraha teenimiseks ning karjääriredelil ronimiseks,“ lisas ta.

LPP praktikas on olnud ka mitmeid suvetöötajaid, kellele on pakutav töö, kolleegid ja keskkond niivõrd meeldima hakanud, et on soovinud jätkata ka pärast suvehooaja lõppu. „Arenemisvõimaluste pakkumine on meie jaoks väga oluline ja edulugusid, kus suvetöötajast on kasvanud välja kaupluse juhataja või koguni regionaalne müügijuht, on meil võtta pea igast aastast,“ lisas Laul.

Kõikide keskuses pakutavate vabade tööpositsioonidega saab tutvuda siin: https://www.ulemiste.ee/suvekstoole/


Uudised

17.05.2023

Ülemiste keskuse parklas kogunevad autofännid peavad edaspidi ürituse politseiga kooskõlastama

Autosõprade neljapäevased kokkusaamised Ülemiste keskuse parklas on paisunud nii suureks, et klientide kaebusi arvesse võttes saab kogunemine ENR edaspidi toimuda ainult vastavuses korrakaitsesead...
Loe edasi
12.05.2023

Fotonäitus Ülemiste keskuses paljastab emaduse varjatud tahud

Emadepäeva eel avati Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskuses avameelne fotonäitus “Emaduse mitu nägu”, mis toob esile Eesti emade ehedad ja ilustamata näod ning annab nii mõnegi ...
Loe edasi
11.05.2023

Ülemistes saab vaktsineerida puukentsefaliidi vastu

Alates 12. mai kuni kuu lõpuni pakub Hoole Ülemiste keskuse vaktsineerimispunkt ka puukentsefaliidi viiruse vastast vaktsiini.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4 (ei sõida kuni 02.07.2023)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.