Ootame külla, keskuses on mõõdukalt külastajaid.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Maskisaate fännipäeva tähed panid rahva rõkkama

05.05.2025

TV3 „Maskis laulja” suure finaal eel lustisid sajad väikesed ja suured saate austajad täna Ülemiste keskuse aatriumis fännipäeval. Rahvas sai oma silmaga imetleda kümmet ainulaadset kostüümi ning kaasa elada saatest tuttavatele esitustele. 

Tele-eetrist armsaks saanud maskid tekitasid palju elevust terves Ülemiste keskuses – tegelased jalutasid külastajate rõõmuks läbi hoone koridoride ning saabusid ligi poole tuhande fänni vaimustushüüete saatel aatriumisse. Rahvas sai osa erikontserdist, kus kõlasid saatest tuttavaks saanud lood. Lisaks Mürakaru, Jalgpalli, Karvakolli, Vana Toomase, Südame, Diskodiiva, Sfinksi, Pallimere ja Rebase esitustele üllatas eriliselt Pärl, kes langetas maski, mille alt ilmus välja mitte Merle Randma, vaid hoopis kostüümi autor Britt Samoson, kes jutustas maski sünniloost ja liigutas uhket pärlikarpi, misjärel andis pähe käivat osa publikulegi proovida. „Siit näeb välja vaid piludest,“ märkis üks noormees üllatunult. Samuti sai hoida Vana Tooma lippu, mis väikese fänni kinnitusel on nii raske, et selle püsti tõstmiseks läheb vaja lausa kaht kätt. Paitada sai Mürakaru kollast karva, silitada Südame sädelevat rüüd ning näha, mis Pallimere kostüümi sees veel peidus on. Vingete tantsusammudega panid rahva rõkkama Jalgpall, Karvakoll, Rebane, Diskodiiva ja Sfinks. Põnevaid lugusid tegelaste sünnist pajatasid ka kostüümikunstnikud Liisi Eesmaa ja Karl-Christoph Rebane.

Pärast kontserti sai teha fännipilti ning jagati vahvaid postreid ja kleepsulehti. „Täname südamest kõiki väikeseid ja suuri, kes kohale tulid, et säravate silmade ja sütitava elevusega kogu melule kaasa elada! Rahva rõõm kinnitab, et TV3 pühapäevaõhtune show läheb televaatajatele korda ja teeb tuju heaks,“ märkis TV3 turundus- ja kommunikatsioonijuht Annely Adermann, kes üritust juhtis.

„Maskis laulja” suur finaalsaade, kus televaatajaid valivad otse-eetri hääletusel viienda hooaja võitja, algab TV3s juba homme kell 19.30. Finaalis võistlevad ja langetavad maskid Mürakaru, Rebane ja Karvakoll.


Uudised

15.08.2026

Ülemiste keskuse juhi väljakutse tõi kümnevõistleja Karel Tilgale 6810 eurot

Reede õhtul toimunud Ülemiste Ööjooksu viiekilomeetristel distantsidel osales ligi 2600 inimest, keda saatis lisaks jooksurõõmule ka heategevuslik väljakutse: joosta kiiremini kui Ülemiste keskuse juh...
Loe edasi
14.08.2026

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa väljakutse: iga täna temast kiirema jooksja eest annetatakse 5 eurot kümnevõistleja Karel Tilgale

Täna õhtul stardib Ülemiste Ööjooks, kus tuhanded harrastusjooksjad saavad proovida Ülemiste keskuse juhist Guido Pärnitsast kiiremini joosta.
Loe edasi

Sisulooja ja käsitöö õpetaja Anna Lutter: need nipid aitavad stressivabalt kooliaastaks ette valmistuda

Läheneva kooliaasta algus toob perre palju elevust, ent teisest küljest võib tekitada keskmisest rohkem pingeid: kust saada kõik kooliks vajalik ning mida lapsel üldse tarvis läheb?
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 7, 15, 45, 49, 64

Tramm nr T2 ja nr T4 (peatus „Ülemiste linnak“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad