Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste on mugav

Meie mugavusteenused

Anname endast parima, et meie külastajad saaksid keskuses võimalikult mugavalt aega veeta. Meil on olemas erinevate pandipakendite kogumisautomaadid, lisaks saad tuua oma asju taaskasutamiseks uuele ringile.

Garderoob

Sügistalvisel hooajal saad üleriided jätta garderoobi.

Hoiukapid

Keskuse külastuse ajaks saad mittevajalikud asjad jätta mugavalt hoiukappi. Hoiukappi on väga lihtne kasutada, tuleb valida ekraanilt sobiva suurusega kapp, printida pilet ning asetada esemed hoiukappi. Hoiustamise lõpetamiseks tuleb skaneerida pileti QR-kood ning laeka uks avaneb.

Mõnusad puhkealad

Meie puhkealadel on hea korraks aeg maha võtta. Külastajatele on ka tasuta wifi.

Digitaalsed majajuhid

Soovitud poodi või teenust aitavad leida üle keskuse paiknevad digitaalsed majaplaanid.

Uuskasutuskeskuse kapp

Kappi on oodatud puhtad ja terved rõivad, jalatsid, kodutekstiil ja mänguasjad.

Taaraautomaat

Moodsaim taara vastuvõtupunkt, kuhu on hea ligipääs autoga. Kile- või paberkoti saad jätta taarapunkti ja lahkudes käed puhtaks pesta.

Tetra Pak tagastusautomaat

Kogumisautomaat võtab vastu kõiki kartongpakendeid, olenemata nende tootjast, kujust, suurusest või tootest. Tagastusautomaat asub Ülemiste keskuse tagaosas taara vastuvõtupunktis.

 

Ringo korduspakendite kogumiskastid

Mitmetes meie keskuse kohvikutes saad valida spetsiaalse korduvkasutatava pakendi, tasudes selle eest väikse pandi. Pandisumma saad tagasi, kui tagastad pakendi Ringo kogumiskasti.

Ra Ra raamatukapp

Raamatukappi saad Esteri kaudu tellida kõiki raamatukogust laenutatavaid raamatuid ning seejärel need sinna ka tagastada. Raamatute saabudes tuleb vastav teade e-postile ja kapist saab need kätte ID- või raamatukogukaarti kasutades. Raamatukapp asub 1. korrusel ja on avatud keskuse lahtiolekuaegadel.

Parkimine

Meie juures ootavad sind laiade parkimiskohtadega avar väliparkla ja mahukad siseparklad. Peredele on kasutamiseks ekstrasuuruses parkimiskohad. Lisaks kiirlaadimispunktid elektriautodele. Kinokülastajatel on kõige mugavam parkida parkimismajja ja maa-alusesse parklasse.

Maa-aluses parklas ja parkimismajas saab vahemikus 08-23 parkimiskellaga kuni 4h tasuta parkida.

Väliparklas keskuse ees on parkimine kell 08-01 tasuta

Peredele suuremad parkimiskohad keskuse ees, inva- ja invatakso/bussi parkimiskohad

Rattaparklad on varustatud universaalsete rattapumpadega.

Kinokülastajatel on kõige mugavam jätta auto parkimismajja või maa-alusesse parklasse. Parkimismaja 2. ja 3. korruselt on eraldi kiire ja mugav sissepääs otse kinno.

Lastele ja peredele

Oleme mõelnud kõigele, et mõnusalt tunneksid meie juures end nii lapsed kui nende vanemad. Kõige pisemate eest saab hoolt kanda spetsiaalsetes ema-lapse tubades. Keskuses mugavalt ringi liikumiseks saab meilt laenata lapsekäru ja ka kaksikutekäru. Meil on suured mängualad keskuse sees ning mänguväljak õues.

Väikelastele Lennumaa ja suurematele Trampolino batuudikeskus

Liutoru

Ema-beebi tuba puhkehetkedeks, lapse toitmiseks ja mähkmete vahetamiseks. Toad asuvad I korrusel infolaua läheduses ning II korrusel kõikide tualettruumide juures.

Laste välimänguplats keskuse ees

Erivajadusega külastajale

Oleme andnud oma parima, et meie keskuses tunneksid ennast hästi ka erivajadusega inimesed. Meil on spetsiaalsed abivahendid vaegnägijatele ja -kuuljatele ning võimalus laenutada ka ratastooli.

Ülemiste keskusele on omistatud “SIIA SAAB – ligipääs kõigile” märk, mis väärtustab kõigile avatud ja ligipääsetavat keskkonda.

Puutetundlikud majaplaanid ja kaupluste tähised

Inva WC-d

Invaparkimiskohad

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.