Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste on mugav

Meie mugavusteenused

Anname endast parima, et meie külastajad saaksid keskuses võimalikult mugavalt aega veeta. Meil on olemas erinevate pandipakendite kogumisautomaadid, lisaks saad tuua oma asju taaskasutamiseks uuele ringile.

Garderoob

Sügistalvisel hooajal saad üleriided jätta meie valvega ja tasuta garderoobi.

Hoiukapid

Keskuse külastuse ajaks saad mittevajalikud asjad jätta mugavalt hoiukappi. Hoiukappi on väga lihtne kasutada, tuleb valida ekraanilt sobiva suurusega kapp, printida pilet ning asetada esemed hoiukappi. Hoiustamise lõpetamiseks tuleb skaneerida pileti QR-kood ning laeka uks avaneb. Turvalisuse huvides ei ole öine esemete hoiustamine lubatud.

Mõnusad puhkealad

Meie puhkealadel on hea korraks aeg maha võtta ja hinge tõmmata. Külastajatele on olemas tasuta wifi, pistikupesad arvuti või telefoni laadimiseks ning joogiveekraanid oma pudeli täitmiseks.

Digitaalsed majajuhid

Teekonda soovitud poe või teenuseni näitavad üle keskuse paiknevad digitaalsed majajuhid.

Uuskasutuskeskuse kapp

Uuskasutuskapp asub 1. korrusel Suur-Sõjamäe poolse sissepääsu juures. Kappi on oodatud puhtad ja terved rõivad, jalatsid, kodutekstiil ja mänguasjad.

Taaraautomaat

Moodsaim taara vastuvõtupunkt, kuhu on hea ligipääs autoga. Kile- või paberkoti saad jätta taarapunkti ja lahkudes käed puhtaks pesta.

Tetra Pak tagastusautomaat

Kogumisautomaat võtab vastu kõiki kartongpakendeid, olenemata nende tootjast, kujust, suurusest või tootest. Automaat asub Ülemiste keskuse taga taara vastuvõtupunktis.

 

Ringo korduspakendite kogumiskastid

Mitmetes meie keskuse kohvikutes saad valida spetsiaalse korduvkasutatava pakendi, tasudes selle eest väikse pandi. Pandisumma saad tagasi, kui tagastad pakendi Ringo kogumiskasti.

Ra Ra raamatukapp

Raamatukappi saad Esteri kaudu tellida kõiki raamatukogust laenutatavaid raamatuid ning seejärel need sinna ka tagastada. Raamatute saabudes tuleb vastav teade e-postile ja kapist saab need kätte ID- või raamatukogukaarti kasutades. Raamatukapp asub 1. korrusel ja on avatud keskuse lahtiolekuaegadel.

Parkimine

Meie juures ootavad sind laiade parkimiskohtadega avar väliparkla ja mahukad siseparklad. Peredele on kasutamiseks ekstrasuuruses parkimiskohad. Lisaks kiirlaadimispunktid elektriautodele. Tasuta saab parkida 5 tundi, alates sellest muutub parkimine tasuliseks. Parkimiskella pole vaja!

Väliparklas, maa-aluses parklas ja parkimismajas saab vahemikus 08-00 kuni 5h tasuta parkida.

Väliparklas keskuse ees saab kuni 5h tasuta parkida. Parkla on avatud 24/7.

Keskuse ees asuvad suuremad, peredele mõeldud parkimiskohad ning lisaks spetsiaalsed kohad liikumispuudega külastajatele ning invataksodele/bussidele.

Meie rattaparklad on varustatud universaalsete rattapumpadega.

Kinokülastajatel on kõige mugavam jätta auto parkimismajja või maa-alusesse parklasse. Parkimismaja 2. ja 3. korruselt on eraldi kiire ja mugav sissepääs otse kinno.

Elektriautoga keskusesse tulles saad auto mugavalt laadima jätta. Maa-alusest ja väliparklast leiad Enefit Volt kiirlaadimisjaamad ning parkimismaja III-V korrustel asuvad tavalaadimiseks pistikupesad, mida saad kasutada täiesti tasuta.

Lastele ja peredele

Oleme mõelnud kõigele, et mõnusalt tunneksid meie juures end nii lapsed kui nende vanemad. Kõige pisemate eest saab hoolt kanda spetsiaalsetes ema-lapse tubades. Keskuses mugavalt ringi liikumiseks saab meilt laenata lapsekäru ja vajadusel ka kaksikutekäru. Meil on suured mängualad keskuse sees ning mänguväljak õues.

Väikelastele sobib hästi Lennumaa ja suurematele Trampolino batuudikeskus.

Väikelaste suureks hea meeleks on meil lilleteemalisel puhkealal liutoru, millega saab sõita terve korrusejagu allapoole.

Ema-beebi tuba puhkehetkedeks, lapse toitmiseks ja mähkmete vahetamiseks. Toad asuvad I korrusel infolaua läheduses ning II korrusel tualettruumide juures.

Laste välimänguplats asub keskuse ees.

Erivajadusega külastajale

Oleme andnud oma parima, et meie keskuses tunneksid ennast hästi ka erivajadusega inimesed. Meil on spetsiaalsed abivahendid vaegnägijatele ja -kuuljatele ning võimalus laenutada ka ratastooli.

Ülemiste keskusele on omistatud “SIIA SAAB – ligipääs kõigile” märk, mis väärtustab kõigile avatud ja ligipääsetavat keskkonda.

Puutetundlikud majajuhid ja kaupluste tähised.

Inva WC-d

Invaparkimiskohad

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.