Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ülemiste Ööjooks stardib tänavu koos Merilin Mälgu ja Púr Múddiga

02.08.2023

Eesti üks erilisemaid liikumissündmusi Ülemiste Ööjooks toimub tänavu juba neljandat korda, sel aastal on taas starti oodatud ka kostümeeritud sportlased.

Jooksjad stardivad 11. augustil kell 22 otse Ülemiste keskuse eest, läbida saab nii 5 kui ka 10 kilomeetri pikkuse distantsi. Ööjooksu peakorraldaja Marko Tormi kinnitusel on rajale oodatud nii jooksjad kui ka kõndijad, tulla võib ka kõnnikeppidega või niisama raja läbi jalutada. „Ööjooksu juures on kõige olulisem positiivne emotsioon ja rõõm liikumisest, tegemist pole tiitlivõistlusega“ ütles Torm.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on Ööjooksust saanud keskuse jaoks oodatud traditsioon. Jooksuharrastuse toetamine läheb kokku ka Ülemiste keskuse püüdlusega toetada tervislikke eluviise ja aktiivset hoiakut. „Kehaline aktiivsus ja hea seltskond on tugeva vaimse ja füüsilise tervise aluseks, pealegi on öises tuledesäras Ülemiste linnak juba omaette vaatamisväärsus,“ lausus Pärnits.

Tänavune üritus on eriline sellegi poolest, et esimest korda on peale n-ö tavaliste distantside kavas ka Cappy lastejooksud ning kostüümijooks. „Liikumisest saavad rõõmu tunda nii suured kui väikesed – tuleb elamusi täis sündmus kogu perele,“ lubas peakorraldaja. Jooksurada läheb läbi hoonete, stardis ja finišis kasutatakse pürotehnikat.

Osalejate tuju aitavad üleval hoida meelelahutuspunktides – neid on rajal lausa 15 – üles astuvad artistid. Võistlejatele esinevad teiste seas näiteks laulja Merilin Mälk, Rahvusooper Estonia solist Reigo Tamm ning Eesti tantsumuusika duo Púr Múdd.

Marko Torm lisas, et ühise meeleolu loomiseks saavad kõik sportijad tänavugi erilised võistlussärgid. „Sellel aastal katavad ööjooksjad pealinna silmapaistvaima linnaku tänavad helesinise merega,“ lausus Torm. Finišis ootab iga osalejat medal, võistlustulemused registreeritakse elektroonilise ajavõtuga. Registreerimine Ülemiste Ööjooksule on juba avatud, seda saab teha siin: ööjooks.ee.

Lisainfo:

Marko Torm
Ööjooksu peakorraldaja
Tel: 5336 4289
Marko[at]eestimaraton.ee

Tiia Nõmm
Ülemiste keskuse turunduse ja vastutustundliku ettevõtluse valdkonna juht
Tel: 511 9322
Tiia.nomm[at]ulemiste.ee


Uudised

15.05.2024

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus valmistub kolmandaks laienemiseks

Ülemiste kaubandus- ja meelelahutuskeskus kavandab oma 20 tegevusaasta kõige ambitsioonikamat ja olulisemat laiendust.
Loe edasi
30.04.2024

Tõeline inetu pardipoja lugu. Ülemiste keskus on turult välja surunud kaks megaplaani

Kui ei oleks olnud nelja Eesti suurettevõtjat, siis ei oleks Ülemiste keskust sellisel kujul võib-olla olemaski.
Loe edasi
29.04.2024

Tiia Nõmm: rohelise mõtteviisi juurutamisel tuleb inspireerida ja nügida, aga ei tohi inimestele närvidele käia!

Ülemiste keskus ei ole keskkonnasõbralik ainult paberil, vaid looduse hoidmise nimel teeb iga päev tööd nii tehisintellekt, usin mesilaspere kui ka keskuse juhtkond, kes soovib, et kunagisest rä...
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.