Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Selgus Ülemiste keskuse parim pood

25.01.2024

Ülemiste keskus tunnustas sealseid parimaid poode, tänavu pärjati parimaks juveelipood Sparkle. Võidu tõid ühtlaselt tugevad tulemused väljapaneku atraktiivsuse, teeninduskvaliteedi ja kampaaniates osalemise osas. 

Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits ütles, et Sparkle’ile andis konkurentide ees edu hästi läbi mõeldud tegevus kõigis valiku kriteeriumiks olnud suundades: pood võttis osa kampaaniatest, pööras teravat tähelepanu väljapanekute atraktiivsusele ja esinduslikule klienditeenindusele. „Keerulisel ajal poe pidamine nõuab kõigi võimaluste ära kasutamist, igas suunas tegutsemist, et klient saaks kauplusest maksimaalselt hea kogemuse ja kaupmees seeläbi suurema käibe,“ sõnas ta. Pärnits ennustas, et lähitulevikus saab müüjate motivatsioon, lisamüügi võimaluste leidmise oskus ja kaubavaliku läbimõeldus veelgi olulisemaks – majandusliku ebakindluse aegadel poe pidamine on hoopis midagi muud, kui päikselisematel perioodidel. „Sparkle on siinkohal eeskujuks,“ tunnustas Pärnits võitjat.

Sparkle ehtekaupluse omanik Marietta Kuresoo ütles, et konkursi või tuli neile meeldiva üllatusena. „Pingutasime tiimiga terve aasta, aga sellele aitas kaasa keskuse igakülgne tugi, soojus ja abivalmidus,“ rääkis ta. Kuresoo sõnul annab konkursi „Parim pood“ võit neile motivatsiooni jätkata oma tegemistega, pakkudes klientidele veel paremat ostukogemust. „Me ei uskunud, et meiesugune väike pood võiks konkursi võita – nüüd saame olla eeskujuks teistele väiksematele ettevõtetele ja näidata, et kõik on võimalik,“ sõnas Kuresoo.

Konkurss „Parim pood“ on ainus omataoline, sest kauplused saavad punkte koguda terve aasta jooksul ning võitjad selgitatakse mitmete kriteeriumite alusel. Suurima kaaluga on uuringufirma Dive Eesti läbiviidud teenindusmonitooringu tulemused. Samuti võetakse arvesse kaupluse käibekasvu, kampaaniatest ja keskuse üritustest osavõtmist ning head koostööd keskusega. Võitjatiim sai auhinnaks 5000-eurose reisitšeki, mille eest saavad kaupluse töötajad ühiselt midagi toredat meeskonnavaimu tugevdamiseks ette võtta.

Konkursil „Parim pood“ pälvis teise koha batuudikeskus Trampolino ning kolmandaks tuli lasterõivaste kauplus Okaidi. Nende auhinnaks oli vastavalt 2000 ja 1000 eurone reisitšekk.

Konkursi esikümnesse jõudsid veel Skechers, Dermalogica, Coffe In, Ecco, Matkasport, Lennumaa ja Brain Games ning neist igaüht premeeriti 350 euroste kinkekaartidega.

Guido Pärnitsa sõnul on konkursi tase on iga aastaga muutunud järjest tugevamaks ning parimat poodi valida on üha keerulisem. „Kõikide poodide motivatsioon on hoolimata rasketest aegadest väga kõrgel. Seda hindame nii meie juhtkonnaga kui ka kindlasti keskuse külastajad,“ sõnas ta. Pärnits tõi välja, et keskus tunnustab alati kõiki rentnikke ja kaupmehi, tänu kelle panusele on Ülemiste keskus endiselt Tallinna ja Harjumaa elanike seas populaarseim ostukoht.

Ülemiste keskuses korraldatakse konkurssi „Parim pood“ alates 2004. aastast ning sellest on kujunenud põnev ja motiveeriv traditsioon. Konkurss tipneb keskuse töötajatele korraldatud rõõmurõhke uusaastagalaga.

Lisaks valiti ja autasustati ka iga kategooria parimaid:

Parim riidekauplus – Okaidi

Parim jalatsi- ja kotikauplus – Skechers

Parim spordi- ja hobikauplus – Matkasport

Parim ilu- ja tervisekauplus – Sparkle

Parim teenus ja meelelahutus – Trampolino

Parim toitlustaja – Coffee In

Parim toidukauplus – Gurman´s tee- ja kohvipood

Parim kodu- ja tehnikakauplus – Starcom

 

Galerii auhinnasaajatest:  Ülemiste_Uusaastagala

Autor: Raul Mee


Uudised

02.07.2024

Ülemiste keskuses avas uksed ainulaadse brändivalikuga Watch Wear kauplus

Ülemiste keskusel on hea meel teada anda, et nüüdsest on meil avatud Watch Wear esinduskauplus.
Loe edasi
20.06.2024

Esitleti Ülemiste keskuse laienduse detailplaneeringu eskiislahendusi

19. juunil toimus Ülemiste keskuse ja lähiala detailplaneeringu eskiislahendust tutvustav avalik arutelu, kus esitleti lähemalt, milliseid linnaruumilahendusi kavandatakse.
Loe edasi
28.05.2024

Stilist soovitab: Kuidas lõpuaktustel oma isikupäraga silma paista

Peagi saab taas hoo sisse lõpetamiste hooaeg. Kuidas aga värvid enda kasuks tööle panna ning milliste kostüümidega enda unikaalsust rõhutada?
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.