Keskus on suletud.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Ööjooks 2023

11. augusti hilisõhtul saab alguse Ülemiste Ööjooks, millega seoses toimuvad muudatused liikluses.

Neljandat korda toimuv Ülemiste Ööjooks stardib reede hilisõhtul rekordarv osalejatega. Jooksjate turvalisuse tagamiseks jõustuvad ürituse ajaks ajutised ka uued liiklusmuudatused.  Ümber suunatakse nii ühistransport kui ka autoliiklus.

Suurimad muudatused puututavad ühistranspordiliine 2, 7, 15, 45, 49 ja 65, mida Ülemiste Ööjooksu distantside lähistel ümber suunatakse.  Ümbersõidul olevad bussiliinid teenindavad sõitjaid vaba sõidugraafiku alusel ning seoses oluliste liiklusmuudatustega ning ühistranspordi ümbersuunamisega võib jalgsikäigumaa pikkus peatustesse pikeneda, mistõttu palutakse sihtkohta jõudmiseks varuda oluliselt suurem ajavaru. Ümbersõidul tehakse kõik liinide liikumisteele jäävad peatused välja arvatud juhul kui ei ole märgitud teisiti. Ajutine liikluskorraldus algab 11. augustil alates kella 21.00-st ning kestab 12. augusti ööni kell 1.00.

Alates kella 18.00 alustatakse sõidutee kitsendamisega Suur-Sõjamäe tänaval, kus mõlemal suunal tagatakse üks sõidurada. Kella 19.30 alustakse sulgemist Lennujaama tee otsast Tartu mnt poolt. Lisaks suletakse sündmuse ajaks Lõõtsa, Sepapaja ja Valukoja tänavad. Keevise tänaval on aga reguleerijad ning on avatud läbipääsemiseks Tallinna Lennujaamas töötavatele inimestele. 12. augusti öösel kell 00.30 hakatakse järjest tänavaid liiklemiseks avama.

Korraldajad paluvad Ööjooksul osalejatel vältida võistlusega seotud parkimist Ülemiste keskuse ees ning säilitada liiklemisel rahulik meel.

Osalejad on oodatud parkima Ülemiste City linnaosa märgistatud parkimiskohtadel.

Täpsema info ühistranspordi liikluse kohta leiab siit https://transport.tallinn.ee

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.