Hea aeg meile külla tulla, sest keskuses on rahulik.

Poed 10-21, P 10-19

Rimi 8–22

Majaplaan Otsi

Heategevuslik kassikunsti näitus ja oksjon

07.02.2024

Varjupaikade MTÜ varjupaikades üle Eesti on sõbrakuu puhul käimas traditsiooniks saanud kampaania „Sõpra tunned sabast!“, mis kutsub võtma endale varjupaigast kassi või tegema annetuse. Sel korral on varjupaigakasse võimalik toetada läbi kassikunsti oksjonil panustamise. Sellega paralleelselt leiab Ülemiste keskuses aset ka Varjupaikade MTÜ ja PetCity ühiselt korraldatud näitus, kus võimalus vaadata oksjonil enampakkumisel olevaid kunstiteoseid. 

Näituse keskmes on koduta kassid, kes on varjupaikades üle Eesti oma uut kodu kõige kauem oodanud. Erinevad Eesti maalikunstnikud on teinud portreed kaheksast kassist, kes ühel või teisel põhjusel on sattunud varjupaika. Kui näitusel on esindatud kaheksa neljajalgset, siis tegelikult soovivad näituse korraldajad tõmmata tähelepanu kõikidele koduta kassidele. Varjupaikade MTÜ hoole all on neid hetkel ligi 500.

Oksjoni ja näituse jaoks tegid varjupaigakassidest portreed loomasõbralikud Eesti kunstnikud: August Künnapu, Piret Kalda, Aide Leit-Lepmets, Triin Sarapuu, Kadri Võsumäe, Katrin Pauts ja Katrin Kelpman.

Näitus asub Ülemiste keskuse 2. korrusel Vapiano juures ning on avatud 14. – 29. veebruaril. Heategevuslik oksjon leiab aset näitusega samaaegselt Varjupaikade MTÜ kodulehel. Oma panuse saab anda siin.

 


Uudised

01.03.2024

Ülemiste keskuse ja külastajate kogutud annetused jõudsid abivajajateni

Ülemiste keskus kogus mullu koos külastajatega loomade, vähekindlustatud perede, laste ja looduse hüveks üle 12 000 euro.
Loe edasi
25.01.2024

Selgus Ülemiste keskuse parim pood

Ülemiste keskus tunnustas sealseid parimaid poode, tänavu pärjati parimaks juveelipood Sparkle.
Loe edasi
03.01.2024

Ülemiste keskuse juures on nüüd lihtsam parkimiskohta leida

Alates 3. jaanuarist kehtib Ülemiste keskuse parklas uus parkimiskorraldus: tasuta saab parkida viis tundi, alates sellest muutub parkimine tasuliseks.
Loe edasi
Vaata kõiki uudiseid

Kuidas meie juurde tulla

Linnaliinibussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 64, 65

Tramm nr 2 ja nr 4 (Lähim peatus „Majaka põik“)

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparklas, parkimismajas ja maa-aluses parklas saab tasuta parkida viis tundi, seejärel muutub parkimine tasuliseks.

Keskuse juures asuvad turvalised Bikeep rattaparklad

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.