2. korrus Vaata plaani
Britton

Britton

Iga lapsevanem tahab pakkuda oma lapsele parimat.
Seepärast on kõikide Britton toodete disainimisel ja tootmisprotsessis esmajärjekorras silmas peetud turvalisust, mugavust, innovaatilisust ja uusi trende.
Brittoni valikust leiad pea kõik vajaliku beebi turvaliseks ning õnnelikuks kasvamiseks.

Pakkumised

Söögitooli ostuga kaasa kingitus Põnnilt! Parim valik söögitoole leiad Brittonist, juunis kaasa kingitus! Pakkumine kehtib 1. – 30.06.2017.

Brittoni kergkärud -25%! Moodsad kergkärud nüüd supersoodsa hinnaga! Pakkumine kehtib 1. – 30.06.2017.

1. korrus Vaata plaani
Juku Mänguasjakeskus

Juku Mänguasjakeskus

Juku Mänguasjakeskus on Eesti tuntuim mänguasjade kauplustekett.

Pakkumised

Juku Mänguasjakeskuses algas suur suvine allahindlus. Head hinnad kuni -50%. Kampaania kestab kuni 31.07.2017

1. korrus Vaata plaani
KAISUMAA

KAISUMAA

Meie soov on “äratada kaisuloom ellu”. „Kaisumaalt“ leiate suurima valiku kaisuloomi, kaisuloomade riideid ja aksessuaare. Tee oma valik paljude erinevate pehmete sõprade seast. Tema „ellu äratamiseks“ tuleb soovida soov, kinnitada see musiga ja panna sisse süda koos oma armastusega. Lisa talle hääl või salvesta enda isiklik sõnum. Pane oma sõbrale nimi ja kirjuta talle välja sünnitunnistus.

Kuigi kaisuloom on armas ka riieteta, siiski valivad paljud kaisuloomadele ka riided, sest nii on tal soe ning ta näeb välja nagu “päris”. Meie valikus on suurel hulgal erinevaid riideid ja jalanõusid, mis sobivad 20 ja 40cm pikkustele kaisuloomadele. Samuti saad valida juurde sobivaid lisandeid (kotid, mütsid, prillid, telefonid jne.).

Uue sõbra koju viimiseks on spetsiaalne karp.

2. korrus Vaata plaani
Kidz One

Kidz One

Kidz One poekett pakub kõike vajalikku beebidele, väikelastele ja nende vanematele. Poe valikus on beebitooted, riided, kõik vajalik lapseootuseks ning väikelaste mänguasjad.

Pakkumised

Kidz One kaupluses on alanud hooaja allahindlused! Palju hooajakaupa kuni 50% soodsamalt, seal hulgas suur valik lasteriideid kaubamärkidelt Mayoral, Coccodrillo, Name IT, Lotte, Lassie, Reima ja Huppa. Kiirematele parim valik!

2. korrus Vaata plaani
Lennumaa mängutuba

Lennumaa mängutuba

Ootame mängima kõiki lapsi nii lähedalt, kui kaugelt. Lennumaal on Eesti suurim liumägede kompleks, lennurada autodega kihutamiseks, laskeala, mõnusad ronilad ja palju muud vahvat, mis kindlasti su meele rõõmsaks teevad.
Pilet alates 2.50 eur. Mängima tulemiseks ette helistama ega broneerima ei pea. Lihtsalt tule kohale ja mängi! Oleme avatud iga päev kella 10.00 kuni 21.00.

Sünnipäevaks broneeri sulle sobiv: Pargi-, Õhulaeva- või Allveelaevateemaline tuba juba täna! Peotubade kohta küsi infot e-postilt broneering@lennumaa.ee.

Lisainfo www.lennumaa.ee

Pakkumised

2,5 h kahe tunni hinnaga. 2,5 tundi mänguaega 2 tunni hinnaga!

2. korrus Vaata plaani
Mothercare

Mothercare

Mothercare’i kauplus pakub kõikehõlmavat toodangut lapseootel naistele, sünnitanud emadele ja lastele kuni 10 eluaastat. Ostlema võib tulla kogu perega – kaupluses saab lapsekäruga ringi liikuda, olemas on mängunurk ning ema ja lapse tuba.

2. korrus Vaata plaani
OKAIDI

OKAIDI

„Okaidi“ on Prantsusmaalt pärit globaalne lasterõivaste ja -jalatsite kaubamärk. „Okaidi“ pakub autentset ja trendikat moodi lastele vanuses 0-14 aastat, kombineerides toodete kõrget kvaliteeti kättesaadava hinnaga. „Okaidi“ on omapärane ja personaalne, ning toob lastes välja parima: spontaansuse, entusiasmi, lihtsuse ja elurõõmu. Kaupluses on esindatud kollektsioonid poistele ja tüdrukutele vanuses 0-3 aastat „Obaibi“ ning vanuses 3-14 aastat „Okaidi“ kaubamärgi all. Suurt rõhku on pandud rõivaesemete ohutusele. Valikus on mitmeid naturaalsest puuvillast kollektsioone. Kauplus pakub klientidele personaalset teenindust ning hoolitseb selle eest, et nii suured kui väikesed külastajad end kaupluses võrdselt hästi tunneksid.

Pakkumised

Sale! Valik hooaja kaupa kuni -70€.

2. korrus Vaata plaani
POLARN O. PYRET

POLARN O. PYRET

Polarn O. Pyret’i eesmärgiks on valmistada parimaid lasteriideid terves maailmas!

Polarn O. Pyreti kontseptsioon ei ole muutunud esimesest triibulisest T-särgist alates: lapsed vajavad riideid, milles on mugav mängida. Riideid, mis lubavad lastel jääda lasteks. Riideid, mis teevad elu kergemaks nii lastel kui ka vanematel. Riideid, mis kestavad õdedelt-vendadele või vastupidi. Ja riided, mis sobivad lastele, sobivad ka nende emadele-isadele. Selleni jõudmine on olnud omaette teekond ajaloost tänapäevani.

VÄIKESED DETAILID ON NEED, MIS OMAVAD TÄHTSUST.
Polarn O. Pyret on lasteriideid valmistanud juba üle 30 aasta ja selle ajaga on õpitud ära tundma süsteeme, mis töötavad ja mis ei. Iga detail Polarn O. Pyret´i rõivastel on aastate jooksul mitmekordselt testitud ja mõeldud just laste jaoks. Polarn O. Pyret ei tee kompromisse ei kvaliteedi, disaini ega ka funktsionaalsuse osas ja see teebki kõik Polarn O. Pyreti riided eriliseks.

2. korrus Vaata plaani
Sterntaler

Sterntaler

Sterntaler on kõrgelt tunnustatud Saksamaa bränd aastast 1965. Sterntaleri põhitoodanguks on beebide, väikelaste ja noorukite  aksessuaarid ning beebitarbed. Sterntaleri tootevalikust leiab äärmiselt kvaliteetseid ja funktsionaalseid mütse, salle, kindaid, sokke ja sukkpükse igas värvitoonis ja igale maitsele. Sterntaleri beebimänguasjad on võitnud mitmesuguseid kvaliteediauhindu ning on pälvinud tunnustust üle maailma enam kui 50 riigis.

1. korrus Vaata plaani
Taibula

Taibula

Taibula on eriti huvitavate, loovate ja arendavate mänguasjade kauplus. Lisaks arendavatele mänguasjadele on Taibulas ka erinevaid teaduslike katsete komplekte ning loodus-eksperimente.

Kas sina tead, kuidas saab limonaadiga kella tööle panna, mis tunne on vannis, kui vee asemel on kissell või kui kiiresti kasvavad dinosauruste ajast pärit kalad – kilbikud? Neid ja palju teisi vahvaid projekte võid leida Taibulast – kas kingituseks tähtpäevalisele või oma perele koju katsetamiseks 🙂

Taibula – Mängime päriselt!

  1. 1
  2. 2

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.