1. korrus Vaata plaani

Flying Tiger Copenhagen

Flying Tiger Copenhagen on Taani disainipood, mis pakub omapärast ja kõike muutvat valikut toodetest, mis on meie poolt disainitud ning meie kaubamärgiga. Kõik meie tooted on taskukohaste ja ümmarguste hindadega. Aja jooksul on Flying Tiger Copenhagen brändi koseptsioon liikunud odavast unikaalseni, üldisest toodangust omatoodanguni, erinevate hinnatasemeteni ning kitsast laialdse valikuni.

Pakume teile igapäevaseid tooteid nagu köögitarbed, kontorikaubad, mänguasjad, käsitöötarbed, peotooted, toit, elektroonilised seadmed, sporditarbed, aksessuaarid ning omapärased naljatooted. Disainid on värvilised, praktilised, originaalsed ja suuremas osas üllatavad. Pakume teile Skandinaavia maitset ja humoorikat lähenemist.

Alates 2016 aasta suvest on Flying Tiger Copenhagen bärndi ametlikuks nimeks üle maailma. Varasemalt võid teada meid selliste nimede alt nagu Tiger, TGR ja Flying Tiger.

Pakkumised

Uued ajad – uued asjad

Uued (söögi-)ajad. Soovime teha uue ja (kergelt) tervislikuma elustiiliga alustamise sulle veelgi lihtsamaks. Talveaeg võib olla küllaltki raske katsumus, mistõttu on vitamiinid ja tervislik toitumine nüüd eriti olulised. Õnneks saab meie hoiutopse ja -karpe kasutada ka kookide ja kommide jaoks – seda aga ei maksa teistele öelda.

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.