1. korrus Vaata plaani

Flying Tiger Copenhagen

Flying Tiger Copenhagen on Taani disainipood, mis pakub omapärast ja kõike muutvat valikut toodetest, mis on meie poolt disainitud ning meie kaubamärgiga. Kõik meie tooted on taskukohaste ja ümmarguste hindadega. Aja jooksul on Flying Tiger Copenhagen brändi koseptsioon liikunud odavast unikaalseni, üldisest toodangust omatoodanguni, erinevate hinnatasemeteni ning kitsast laialdse valikuni.

Pakume teile igapäevaseid tooteid nagu köögitarbed, kontorikaubad, mänguasjad, käsitöötarbed, peotooted, toit, elektroonilised seadmed, sporditarbed, aksessuaarid ning omapärased naljatooted. Disainid on värvilised, praktilised, originaalsed ja suuremas osas üllatavad. Pakume teile Skandinaavia maitset ja humoorikat lähenemist.

Alates 2016 aasta suvest on Flying Tiger Copenhagen bärndi ametlikuks nimeks üle maailma. Varasemalt võid teada meid selliste nimede alt nagu Tiger, TGR ja Flying Tiger.

Pakkumised

Flying Tiger Copenhagenis saame sind kooliasjade hankimisel aidata – pakume igasuguseid tarbeid alustades teravatest pliiatsitest ning lõpetades nunnude märkmikega. Kahjuks ei saa me sind aga aidata matemaatika kodutööga või inglise keele esseega, mistõttu on ülejäänu sinu teha. Kõike paremat uueks kooliaastaks!

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.