2. korrus Vaata plaani

VILA

VILA usub, et naiselikkus seisneb õrnuse ja graatsilisuse täiuslikus tasakaalus. See on tasakaal, mis väljendub kõikides VILA kollektsioonides väikeste detailide, lõigete ja materjalide näol.
VILA on südamelt naiselik bränd ning soovime väga, et ka meie kliendid saaksid võimaluse väljendada just seda külge endas, läbi VILA moevalikute.

Kõik algas 1994. aastal, kui VILA sai Taani pereettevõtte – moemaja BESTSELLER liikmeks.
VILA kasvas kiiresti ja leidis endale oma joone ja olemuse: Disainides igapäevast moodi naistele, kellel on oma stiil ja isikupära.

Peakontoriga Jutlandi saarel väikelinnas Skanerborg, on VILA jäänud alati truuks oma missioonile – luua naiselikku moodi, mis väärtustab kvaliteetset disaini ja detaile.

Täna on VILA brändipoode Euroopas 135. Lisaks on VILA esindatud rohkem kui kahe tuhandes multibränd kaupluses. Lisaks on bränd saadaval ka e-poes vila.com ning arvukates shop-in-shop piirkondades suuremates kaubamajades.

Pakkumised

Hooaja suurim allahindlus nüüd kuni -50%!

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.

Selle veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt.

Tagasiside

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.