Keskus E-L 10-21, P 10-19

Meelelahutus 10-01

Rimi 08-22

Kauplused

Otsi kaupluse või brändi järgi
Ilu & tervis
1. korrus
Vaata plaani

Norman Optika

Norman-Optika on 1992. aastal asutatud perefirma. Hetkel on meil 9 kauplust üle Eesti, mis asuvad Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, Tartus ja Haapsalus. Meie kõigis kauplustes on nägemise kontrolli kabinet, milles töötab optometrist. Kuues poes on prilliklaaside lihvimise aparatuur, tänu millele saame pakkuda kiiret ja professionaalset teenindust.
Norman-Optikas on
• Professionaalne klienditeenindus ja mitmekülgne kaubavalik
Meie meeskond annab igapäevaselt parima, et pakkuda kliendile mitmekülgset prilliraamide ja -klaaside valikut koos asjatundlike nõuannete ja konsultatsiooniga. Meie klienditeenindajad ja optometristid on hea meelega nõus erinevad valikud lahti seletama, et saaksid teha enda soovide ja vajadustega kooskõlas sobivaima valiku.
• Eksklusiivsed brändid
Vaid meil on müügil kuulsad kaubamärgid nagu Gigi Barcelona, Kenzo, Cerruti 1881, Vespa, Made in Italia, Rochas, Sonia Rykiel, Woodys Barcelona, New Balance, Eden Park.
• Innovatiivsus
Külastame igal aastal optikamaailma suurimaid messe, et olla kursis uusimate moesuundade ning tehniliste võimalustega. Oma kogemusi ja teadmisi rakendame Norman-Optika prillipoodide arendamisel. Suudame pakkuda väga kõrgel tasemel nägemise kontrolli ja prilliklaaside lihvimisteenust.
Oleme siin, et aidata leida parimaid valikuid Sinu nägemise heaks. Olete alati oodatud!

Loe edasi

Kuidas meie juurde tulla

Bussid nr 2, 7, 15, 45, 49, 65

Kommertsbussid nr 214, 244

Tramm nr 4

Rongiga peatusesse “Ülemiste”

Väliparkla, parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud kuni viimase kinoseansi lõpuni.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.