2. korrus Vaata plaani

BabyBack Ribs & BBQ

BabyBack Ribs & BBQ on esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga. Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, postrid ja fotod poliitilistest liidritest USA- s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist.

Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill – roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite.

Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängutuba. Asume keskuse uues osas II korrusel, Sports Direct poe kõrval.
AVATUD E-P 10.00-21.00 köök kuni 20.30

Pakkumised

JUULI SUPERPAKKUMINE ON SIIN!

Kõigil BabyBack CLUB liikmetel on terve juulikuu jooksul võimalus nautida meie uhiuut Goatcheese Burgerit koos mõnusa värskelt pressitud mahlaga superhinnaga 11.90 €!

Kui Sina veel meie klubiliige ei ole, siis liitu juba oma järgmisel külastusel ja skoori parimaid hindu ning pakkumisi IGAL külastusel!

Info liitumise ja superpakkumise kohta: http://www.babyback.ee/ylemiste/eripakkumised/babyback-club

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.