Ülemiste keskuse laienduse avamine toimub 13. juunil 2019 ning keskusesse tuleb mitmeid uusi rentnikke.

„Kaubanduskeskusesse toob inimesed eelkõige hea kaupluste koosseis, kuid laienduse eesmärk on kliendile pakkuda poodlemise kõrval ka kvaliteetset meelelahutust. On hea meel teatada, et Ülemiste laienduse uustulijad on näiteks O’Learys spordibaar ja Vapiano restoran,“ sõnab Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits.

Ülemiste keskusesse lisandub laiendustöödega 13 000 m2 kaubandus- ja meelelahutuspinda, millest 10% moodustab kaubandus. Uude keskusesse tuleb uue põlvkonna Apollo kino koos O’Learyse meelelahutuskeskusega, moodne People Fitness spordikeskus, suur batuudikeskus, bowling, Vapiano restoran, lemmikloomakeskus Pet City, meesterõivaste kauplus Matinique, vabaajarõivaste kauplus Navy & Green ja pesupood Calvin Klein Lingerie.

Laienduse protsessi käigus suureneb ka Sportlandi ning LPP Retail kaupluste müügipind.

Laiendustöödega lisandub Ülemiste keskusele 13 000 ruutmeetrit kaubandus- ja meelelahutuspinda. Ligi 35 miljonit eurot maksvate tööde tulemusena tegutseb Eesti suurim kaubandus- ja meelelahutuskeskus 2019. aasta suveks juba 125 000 ruutmeetril. Laienduse projekti arhitektideks on Arhitektid AMB International (Norra) ja kodumaine ettevõte Novarc, sisearhitektuuri autorid on Priit Põldme ja Reet Sepp Joonprojektist. Hoone ehitab Fund Ehitus AS ning omanikujärelvalvet teeb inseneribüroo Telora.