1. korrus Vaata plaani
A-Ilustuudio

A-Ilustuudio

Ilusalong A-Ilustuudios osutame juuksuri-, kosmeetiku-, meigi- ja massööriteenuseid.
Kasutame salongi töös ja pakume kaasamüügiks Alessandro, American Crew, Goldwell, Germaine de Gapiccini, GloMinerals, KMS California ja Paul Mitchell professionaalseid tooteid. Iga kuu väga head eripakkumised!

Pakkumised

Kõik tooted kuni -50%!

Mida rohkem ostad, seda soodsamalt saad!
1 toode = -10%, 2 toodet = -20% jne.
Maksimum soodustus on 50%. GloMineralsi soodustus max -20%.

1. korrus Vaata plaani
Boft

Boft

Boft on pildiautomaat, mis prindib polaroid suuruses pildid Instagramist või otse sinu telefonist. Tule prindi enda, sõbra, tuttava või iidoli Instagrami kontolt lahedaid jäädvustusi või parimaid mälestusi telefonist wifi/bluetoothi kaudu.

1. korrus Vaata plaani
Clean Control

Clean Control

Clean Control on Üle-Baltikumiline keemiliste puhastuste kett, kuhu kuulub lisaks Ülemistes asuvale Eesti esimesele esindusele üheksa teeninduskohta Lätis ja neli Leedus. Pakume kõrge kvaliteediga kuiv- ja märgpuhastuse teenust odavalt ja kiiresti. Meie motoks on – puhtalt ja kasulikult!

1. korrus Vaata plaani
Dzungla

Dzungla

Pakume uut sõiduelamust – põnevat ja arenevat meelelahutust lastele, lastemeelsetele ja ka vanematele. Sõidukiteks on motoriseeritud pehmed džungli loomad, millega võivad lapsed sõita nii üksi kui ka koos täiskasvanud saatjaga. Loomad on väga kergesti juhitavad.

Loomi on võimalik tellida ka era- ja eriürituste tarvis. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame kindlasti sobiva lahenduse!

1. korrus Vaata plaani
Garderoob

Garderoob

Garderoob on üleriiete ja suurte pakkide hoiustamise koht. Siit saad laenutada lastekäru, ka kaksikute jalutuskäru või ratastooli. Samuti on Teie jaoks olemas mobiilide laadimise bokside võtmed ja rataste hoiustamiseks lukud. Soovi korral saad osta või laenutada vihmavarju nädalaks. Hind 5 €.

1. korrus Vaata plaani
Infolaud

Infolaud

Infolauas saab osta Ülemiste keskuse kinkekaarte, saab infot keskuse kaupluste kohta. Infos hoitakse kaotatud-leitud esemeid, samuti saab laadida oma mobiiltelefoni.

1. korrus Vaata plaani

Itella SmartPost pakiautomaat

Saate saata ja vastu võtta postisaadetisi.
Rohkem infot smartpost.ee

1. korrus Vaata plaani
Kellassepp, kullassepp

Kellassepp, kullassepp

Käe-, laua- ja seinakellade müük ja parandus. Patareide vahetus, kellarihmade müük. Kuld- ja hõbeehete parandus. Pärlite sõlmimine.
Kullassepa teenus E – R 10.00 – 18.00.

1. korrus Vaata plaani
Liilia Ilusalong

Liilia Ilusalong

Teenused: solaarium, juuksur, depilatsioon, massaaž, kosmeetik, maniküür, pediküür, geelküüned, infrapunasaun, kehahooldused. Müügil professionaalsed juuksehooldustooted firmadelt Tigi Bed Head, Tigi S-factor ja Schwarzkopf.

1. korrus Vaata plaani
Mister Minit

Mister Minit – kingsepp ja võtmete valmistamine

Jalatsite parandus, jalatsihooldusainete müük, võtmete valmistamine, võtmehoidjad, pisimeened, patareide vahetamine, kellarihmade müük ja vahetus, “Victorinox” nugade müük, “Zippo” tulemasinate müük.

  1. 1
  2. 2

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.