1. korrus Vaata plaani

Apollo raamatupood

Apollo on Eesti suurim raamatukaupluste kett. Lisaks põhitootele raamatule leiab siit ka filme, muusikat, laua- ja digimänge.
Palju põnevat pakutakse ka käsitööhuvilistele ning kindlasti leiab Apollost kõik vajalikud koolikaubad.

Raamatupood on avatud E-P kell 10.00 – 21.00.

Apollo klienditugi
info@apollo.ee
tel: 6336020
E-R 9-17

Pakkumised

Apollost leiad kõik algavaks kooliaastaks vajaliku – koolikotist päevikuni, pliiatsitest pintsliteni. Parima valiku koolikaupa leiad Apollo kauplustest ja e-poest: http://www.apollo.ee/kool/

Selleks, et midagi ei ununeks, oleme koostanud koolikaupade nimekirja, mille leiad kõikidest Apollo kauplustest. Apollo soovitused leiad siit: https://goo.gl/KjnupZ

 Kõik, kes ostavad 4.08 – 10.09 Apollost koolikaupa osalevad viie Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse perepaketi ning viie Tervise Paradiisi veekeskuse perepääsme loosis. Lisainfo: https://goo.gl/Mb25HR

1. korrus Vaata plaani

Bosse Lemmikloomapood

Bosse Lemmikloomapoest leiad suure valiku parimaid tooteid lemmikloomadele – toitu, maiustusi, lelusid, pesasid, puure, kaela- ja jalutusrihmasid, hooldusvahendeid ning kõike muud vahvat ja vajalikku oma karvastele või sulelistele lemmikutele!

1. korrus Vaata plaani

Brain Games

BRAIN GAMES ON ÜLEMISTE KESKUSE PARIM POOD 2014.

Brain Games (end Ludo Lauamängupood) on Eesti suurima valikuga lauamängupood. Meie eesmärk on edendada lauamängukultuuri Eestis ning pakkuda toredaid hetki lauamängude ja sõprade seltsis!

Tootevalikus on laua- ja kaardimängud, klassikalised mängud, õue- ja osavusmängud, nuputamisvigurid, pokkerivarustus ning palju muud põnevat nii päris väikestele kui ka täiskasvanud mängusõpradele. Brain Gamesi poodide üheks eripäraks on see, et poes on olemas paljude mängude avatud näidised ning neid on seetõttu võimalik nii kohapeal mängida kui koju laenutada.

Mängi! Mõtle! Naudi!

1. korrus Vaata plaani

Charlot

Charlot/Knopka on Eesti suurim kooli- ja kontoritarvete jaekett.

1. korrus Vaata plaani

Easy Travel

Easy Travel on reisikohvreid ja nahkgalanteriid pakkuv kaupluste kett Tallinnas.

Meie kaubasortimenti kuuluvad nii reisikotid, -kohvrid, kui ka laias valikus nahast õlakotid, kandekotid, portfellid, käekotid, rahakotid ja reisiaksessuaarid nii naistele, kui ka meestele.

Kaubamärkidest on esindatud Rimowa, Porsche Design, Piquadro, Strellson, Ffelsenfest, Eastpak, Travelite, Antler, Revelation!, Titan, Cromia, Picard, Gerry Weber, Maitre, Ögon, Fraas, Esquire, jpt.

1. korrus Vaata plaani

Jagdhof

Oleme suletud!

1. korrus Vaata plaani

Matkasport

MATKaSPORT pakub rännuabi aasta läbi, varustades kõiki looduses liikujaid.

Kaubavalikust leiate telke, magamiskotte, matte, selja- ja rattakotte, rõivaid, jalatseid, veekindlaid kotte, kummipaate, matkakööke ning gaasigrille, randmekompuutreid ja palju muud.

Pakkumised

Tule leia oma CooliKott!

Meil on lai valik kotte lasteaeda, kooli, kontorisse ja matkale. Tule leia mitmesaja koti seast enda oma üles!

Hinnad all kuni -50%

Tule ja tutvu meie superpakkumistega!

1. korrus Vaata plaani

Mündipood

Mündipood on Tavid AS-i tütarettevõte, kes on spetsialiseerunud kollektsioneeritavatele meenemüntidele. Meie tootevalikus on suur hulk hõbe- ja kuldmünte, samuti kogujatele mõeldud tarvikud (albumid, luubid, müntide puhastusvahendid, jne). Mündipoes on Eesti suurim valik 2-euroseid meenemünte (kogujatele sobilikud käibemündid). Samuti leiab kauplusest igaks tähtpäevaks väärtusliku kingi, olgu selleks lapse sünd, pulm või mõni muu väärikas sündmus.

 

1. korrus Vaata plaani

Nike

1971. aastal asutatud Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaajariiete tootja. Nike ametlik esindaja Baltimaades on AS Jalajälg, kes tegeleb firma toodete hulgimüügiga ning kellele kuulub ka Nike esinduskaupluste kett.

Ülemiste keskuses asuvast Nike esinduskauplusest leiate parima valiku treening-, jooksu- ning vabaaja jalatseid ja riideid.

1. korrus Vaata plaani

Nostrem Pet

Lemmikloomatarvete müük.

  1. 1
  2. 2

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.