1. korrus Vaata plaani
Bosse Lemmikloomapood

Bosse Lemmikloomapood

Bosse Lemmikloomapoest leiad suure valiku parimaid tooteid lemmikloomadele – toitu, maiustusi, lelusid, pesasid, puure, kaela- ja jalutusrihmasid, hooldusvahendeid ning kõike muud vahvat ja vajalikku oma karvastele või sulelistele lemmikutele!

1. korrus Vaata plaani
Brain Games

Brain Games

BRAIN GAMES ON ÜLEMISTE KESKUSE PARIM POOD 2014.

Brain Games (end Ludo Lauamängupood) on Eesti suurima valikuga lauamängupood. Meie eesmärk on edendada lauamängukultuuri Eestis ning pakkuda toredaid hetki lauamängude ja sõprade seltsis!

Tootevalikus on laua- ja kaardimängud, klassikalised mängud, õue- ja osavusmängud, nuputamisvigurid, pokkerivarustus ning palju muud põnevat nii päris väikestele kui ka täiskasvanud mängusõpradele. Brain Gamesi poodide üheks eripäraks on see, et poes on olemas paljude mängude avatud näidised ning neid on seetõttu võimalik nii kohapeal mängida kui koju laenutada.

Mängi! Mõtle! Naudi!

1. korrus Vaata plaani
Charlot

Charlot

Charlot/Knopka on Eesti suurim kooli- ja kontoritarvete jaekett.

1. korrus Vaata plaani
Easy Travel

Easy Travel

Easy Travel on reisikohvreid ja nahkgalanteriid pakkuv kaupluste kett Tallinnas.

Meie kaubasortimenti kuuluvad nii reisikotid, -kohvrid, kui ka laias valikus nahast õlakotid, kandekotid, portfellid, käekotid, rahakotid ja reisiaksessuaarid nii naistele, kui ka meestele.

Kaubamärkidest on esindatud Rimowa, Porsche Design, Piquadro, Strellson, Ffelsenfest, Eastpak, Travelite, Antler, Revelation!, Titan, Cromia, Picard, Gerry Weber, Maitre, Ögon, Fraas, Esquire, jpt.

1. korrus Vaata plaani
ISC/MARINEPOOL

ISC/MARINEPOOL

ISC/MARINEPOOL kauplus on Martelon Grupp OÜ kauplusteketti kuuluv esinduskauplus. Kaubavalikus on kvaliteetseid spordi- ja vabaajarõivaid pakkuv kodumaine kaubamärk ISC. Samuti Saksamaalt pärit, kuid Eestis arendatava purjetamis- ja mereteemalisi rõivaid ja aksessuaare pakkuv kaubamärk Marinepool. Pakutav kaubavalik vahetub vastavalt hooajale ja suur osa neist on funktsionaalsed ja ilmastikukindlad tooted.

1. korrus Vaata plaani
Jagdhof

Jagdhof

Oleme suletud!

1. korrus Vaata plaani
Matkasport

Matkasport

MATKaSPORT pakub rännuabi aasta läbi, varustades kõiki looduses liikujaid.

Kaubavalikust leiate telke, magamiskotte, matte, selja- ja rattakotte, rõivaid, jalatseid, veekindlaid kotte, kummipaate, matkakööke ning gaasigrille, randmekompuutreid ja palju muud.

1. korrus Vaata plaani

Mündipood

Mündipood on Tavid AS-i tütarettevõte, kes on spetsialiseerunud kollektsioneeritavatele meenemüntidele. Meie tootevalikus on suur hulk hõbe- ja kuldmünte, samuti kogujatele mõeldud tarvikud (albumid, luubid, müntide puhastusvahendid, jne). Mündipoes on Eesti suurim valik 2-euroseid meenemünte (kogujatele sobilikud käibemündid). Samuti leiab kauplusest igaks tähtpäevaks väärtusliku kingi, olgu selleks lapse sünd, pulm või mõni muu väärikas sündmus.

 

1. korrus Vaata plaani
Nike

Nike

1971. aastal asutatud Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaajariiete tootja. Nike ametlik esindaja Baltimaades on AS Jalajälg, kes tegeleb firma toodete hulgimüügiga ning kellele kuulub ka Nike esinduskaupluste kett.

Ülemiste keskuses asuvast Nike esinduskauplusest leiate parima valiku treening-, jooksu- ning vabaaja jalatseid ja riideid.

1. korrus Vaata plaani
Nostrem Pet

Nostrem Pet

Lemmikloomatarvete müük.

  1. 1
  2. 2

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.