1. korrus Vaata plaani
Telia

Telia

Telia pakub suurimas valikus telekommunikatsiooniteenuseid, unikaalset sisu ning mobiilside-, lairiba- ja IT-lahendusi nii era- kui äriklientidele. Esinduses saad küsida nõu ja liituda mobiilsideteenustega (sõlmida ka nt. Mobiil-ID lepingu, teostada paketivahetust jms), tellida interneti püsiühenduse, Telia TV või hoopis lauatelefoni teenuse. Lisaks leiad laias valikus nuti-, mobiil- ja lauatelefone, telereid, digibokse, süle-, laua- ja tahvelarvuteid, internetiseadmeid, GPS- ja vaba aja seadmeid ning palju muudki. Rohkem infot Telia teenuste ja kaubavaliku kohta leiad Telia kodulehelt ja e-poest.

Pakkumised

Uue seadmega kingiks 50 € lisavarustuse soetamiseks. Telia TV või al 0,25 GB internetti kasutavale Mobiilse elu kliendile Vabariigi sünnipäeva puhul mitmed tooted kliendihinnaga. Lisaks kingime sulle sooduskoodi väärtuses 50 €, mida saad kasutada vabalt valitud lisavarustuse soetamiseks Telia e-poest. Sooduskoodi saad kasutada nii kaitseümbriste, -klaaside, nutikellade, aktiivsuskaamerate jm lisavarustuse soetamiseks. Vaata lähemalt: Telia.ee/aastapaev. 

Pakkumine kehtib 17.02.17 – 26.02.17. Sooduskoode saab realiseerida kuni 05.03.2017.

Samsung 200 € soodsamalt. Teliast saad Samsung Galaxy S7 või S7 Edge nutitelefoni soetada 200 € soodsamalt. Soodustusega seadme ostmiseks vajad sooduskoodi, mille saavad kõik Mobiilse elu kliendid, kellel on internetimahuks vähemalt 3 GB. Telefoniga tasuta kaasa Galaxy Care kindlustus. Vaata lähemalt Telia.ee/Samsung. Kampaania periood: 23.01.2017 – 31.03.2017.

 

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.