1. korrus Vaata plaani

NYX Professional Makeup

Päikeselisest Los Angelesest pärit NYX Professional Makeup on kiireimini kasvav meigibränd maailmas, mis pakub kõrgkvaliteetseid ja professionaalseid meigitooteid taskukohase hinnaga. Brändi tooted on erakordselt kvaliteetsed ja suurepärase pigmendiga, mis on teinud NYX Professional Makeupist globaalsed liidrid värvilises kosmeetikatööstuses.

Kuna valikus on nii klassikalisi, hooajalisi kui ka trenditooteid, on NYX Professional Makeup tõeline must-have nii lihtsalt ilusõprade kui ka professionaalsete meigikunstnike seas.

Pakkumised

Kingitus

Ostes 30€ eest saad tasuta kaasa reisisuuruses Worth The Hype ripsmetuši!!!
*Pakkumine kehtib NYX Professional Makeup Ülemiste keskuse kaupluses.

Lõpumeigid

Suurepärane uudis kõigile lõpetajatele!
Ostes NYX Professional Makeup Ülemiste keskuse kauplusest vähemalt 40€ eest on Sul võimalus saada enda lõpumeik meie andekate meigikunstnikute poolt täiesti tasuta!
Ole kiire, sest aegu on piiratud koguses!!!
*Pakkumine kehtib vaid NYX Professional Makeup Ülemiste keskuse kaupluses ja lõpumeigi aeg tuleb eelnevalt kohapeal broneerida.

Ostes 30€ eest saad tasuta kaasa reisisuuruses Worth The Hype ripsmetuši!!!
*Pakkumine kehtib NYX Professional Makeup Ülemiste keskuse kaupluses.

Üle 300 NYX Professional Makeup toote on nüüd kuni -70% soodsamad!!! Kiirusta ja soeta endale selleks hooajaks uued lemmikud! Hoia meie sotsiaalmeedial silma peal, sest avaldame järgmisel nädalal veel rohkem ahvatlevaid pakkumisi!

*Pakkumine kehtib NYX Professional Makeup Ülemiste keskuse kaupluses ning tooted on piiratud koguses.

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.