1. korrus Vaata plaani

Grenardi

Baltimaade üks suurimaid juveelikaupluste kette GRENARDI pakub laias valikus juveelitooteid klassikalistest kuni originaalsete luksklassi eheteni.

GRENARDI juveelikauplus Ülemiste kaubanduskeskuses pakub ehteid igale maitsele: alates hõbeehetest kuni selliste tuntud brändide juveelitoodeteni nagu GIORGIO VISCONTI, MAYUMI, FACCO ning GRENARDI juveeliehete kollektsioonini LILLY SPRING, mis on loodud klientide soove arvestades. Laia tootevalikuga on esindatud laste juveelisari KIDOU. Kogenud konsultandid aitavad Teil valida ehteid nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks või kingituseks.

GRENARDI kaubamärgi on teinud kuulsaks originaalne disain ja teostuse kõrge kvaliteet, individuaalne lähenemine klientidele ning pakutavate teenuste täispakett.
Ootame Teid GRENARDI salongis Ülemiste kaubanduskeskuses.
Salongis on olemas ka TAX FREE teenus.

Pakkumised

Lilly Spring uus kollektsioon on kohal!
Juveelehete sarja „KERGE“ 2018 aasta kevadsuvine kollektsioon on täis valgust ja kirkaid värve…

Kollektsioonist lähemalt: http://grenardi.ee/lilly-spring-kerge/

 

Kõige kallimad on meile ikka need, keda armastame, vaatamata nende harjumustele, kõigest hoolimata, kellega tuleb iga päev vastamisi seista või keda hoiame oma mälestuses.
Kas tõesti suudame kingituste abil oma kallitele välja näidata seda, kui olulised nad meile on? Kaunid ehted annavad juba oma olemasoluga jõudu ja indu elus igaks sammuks.
Vääriskivide ja värviliste kividega ehetele –15%.
Lojaalsetele klientidele –25%.
Pakkumine ei laiene muudele bränditoodetele peale Silvia ja Due kollektsioonide.

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.