1. korrus Vaata plaani
Grenardi

Grenardi

Baltimaade üks suurimaid juveelikaupluste kette GRENARDI pakub laias valikus juveelitooteid klassikalistest kuni originaalsete luksklassi eheteni.

GRENARDI juveelikauplus Ülemiste kaubanduskeskuses pakub ehteid igale maitsele: alates hõbeehetest kuni selliste tuntud brändide juveelitoodeteni nagu GIORGIO VISCONTI, MAYUMI, FACCO ning GRENARDI juveeliehete kollektsioonini LILLY SPRING, mis on loodud klientide soove arvestades. Laia tootevalikuga on esindatud laste juveelisari KIDOU. Kogenud konsultandid aitavad Teil valida ehteid nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks või kingituseks.

GRENARDI kaubamärgi on teinud kuulsaks originaalne disain ja teostuse kõrge kvaliteet, individuaalne lähenemine klientidele ning pakutavate teenuste täispakett.
Ootame Teid GRENARDI salongis Ülemiste kaubanduskeskuses.
Salongis on olemas ka TAX FREE teenus.

Pakkumised

Et kevad tuleks loominguline! Kõikidele kaelakeedele ja ripatsitega kettidele allahindlused 15% ja 25%

Kevad annab julgust hellitada end lendlevate rüüde ja sädelevate ehetega. GRENARDI kutsub üles nautima neid kuid loominguliselt – valige, kombineerige ja pange omale kokku kaelakee, mis peegeldab iga päiksekiirt ja täidab südame rõõmuga. Kõikidele kaelakeedele ja ripatsitega kettidele allahindlus 15%. Lojaalsetele klientidele 25%. Pakkumine kehtib eraldi ostetud kuld- ja hõbeehetele. Pakkumine on jõus kuni 26.04.

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.