1. korrus Vaata plaani
Grenardi

Grenardi

Baltimaade üks suurimaid juveelikaupluste kette GRENARDI pakub laias valikus juveelitooteid klassikalistest kuni originaalsete luksklassi eheteni.

GRENARDI juveelikauplus Ülemiste kaubanduskeskuses pakub ehteid igale maitsele: alates hõbeehetest kuni selliste tuntud brändide juveelitoodeteni nagu GIORGIO VISCONTI, MAYUMI, FACCO ning GRENARDI juveeliehete kollektsioonini LILLY SPRING, mis on loodud klientide soove arvestades. Laia tootevalikuga on esindatud laste juveelisari KIDOU. Kogenud konsultandid aitavad Teil valida ehteid nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks või kingituseks.

GRENARDI kaubamärgi on teinud kuulsaks originaalne disain ja teostuse kõrge kvaliteet, individuaalne lähenemine klientidele ning pakutavate teenuste täispakett.
Ootame Teid GRENARDI salongis Ülemiste kaubanduskeskuses.
Salongis on olemas ka TAX FREE teenus.

Pakkumised

Kõige kallimatele

Kuni –27% kõikidele ehetele ja aksessuaaridele
Meie kõige elegantsemad kalliskivid on meie ustavad kliendid, keda me armastame, hindame ning kelle eest püüame igati hoolt kanda.

Lojaalsete klientide kuul tahame oma kliente eriliselt tänada selle eest, et nad on soetanud ehteid ja aksessuaare GRENARDI kauplustest.

Lojaalsetele klientidele kingime nende 5, 10, 15 või 20% püsiallahindlusele lisaks veel 7%

Uutele klientidele pakume esimeselt ostult 10% allahindlust

Kampaania periood: 31.05–3.07

 

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.