2. korrus Vaata plaani

Dune London

Dune Londoni kauplustest leiab kõige uuemad naiste ja meeste jalatsite ning aksessuaaride kollektsioonid. Avatud fassaad, poodiumilaadne lagi, suurejooneline kujundus ja digiekraanid pakuvad külastajale paeluvat ostuelamust.
Ühendkuningriigi juhtiv moejalatsite ja aksessuaaride kaubamärk Dune London on tuntud nii trendikate toodete kui ka mõõduka hinnataseme poolest. Dune London pakub väljapaistvalt moodsat tootevalikut, mis rõhutab meeldejäävalt igat rõivastust – naiste šikkidest balleriinadest ja trendikatest saabastest peente kontsakingadeni, meeste klassikalistest kingadest mokassiinide ja moekate vabaaja jalatsiteni.
Dune Londonil on jalatsitööstuses enam kui 20 aastat kogemust, eesmärgiks pühendunult arendada tipptasemel tooteid ja firmadisaini ning pakkuda klientidele eeskujulikku teenindust.

1992. aastal Londonis Oxford Streeti moekaupluses 20 m2 suuruselt müügipinnalt alustanud Dune London on nüüdseks kasvanud enam kui 300 kaupluse ja edasimüüjaga ülemaailmseks kontserniks, kes Ühendkuningriigis on esindatud suurimates kaubamajades ja jaemüügifirmades nagu House of Fraser, John Lewis, Selfridges ja Topshop. Dune Londoni kaubamärk on esindatud ka nii kuulsates keskustes nagu Galleries Lafayette Pariisis, Karstadt Saksamaal, Illum Taanis ja De Bijenkorf Hollandist.

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.