2. korrus Vaata plaani
Dune London

Dune London

Dune Londonil on jalatsitööstuses enam kui 20 aastat kogemust, eesmärgiks pühendunult arendada tipptasemel tooteid ja firmadisaini ning pakkuda klientidele eeskujulikku teenindust.

1992. aastal Londonis Oxford Streeti moekaupluses 20 m2 suuruselt
müügipinnalt alustanud Dune London on nüüdseks kasvanud enam kui 300 kaupluse ja edasimüüjaga ülemaailmseks kontserniks, kes Ühendkuningriigis on esindatud suurimates kaubamajades ja jaemüügifirmades, nagu House of Fraser, John Lewis, Selfridges ja Topshop.

Juba esindatud nii kuulsates keskustes nagu Galleries Lafayette Pariisis, Karstadt Saksamaal, Illum Taanis ja De Bijenkorf Hollandis, laieneb Dune London kevadsuvel 2014 üle ilma edasi – USAs näiteks kaubamajakettidesse Lord & Taylor ning Nordstrom.

Erandlikult suure stiilivalikuga nii naistele kui meestele, on Dune Londoni hingestatud kaubamärgi jalatsid ja aksessuaarid ainulaadsed ning sobivad igaks elujuhtumiks.

Naiste šikkidest balleriinadest ja trendikatest saabastest peente kontsakingadeni, meeste klassikalistest kingadest mokassiinide ja moekate vabaaja jalatsiteni – Dune London pakub väljapaistvalt moodsat stiili, mis rõhutab meeldejäävalt igat rõivastust.

Pakkumised

Vabariigi aastapäeva puhul kõik Dune Londoni uue kollektsiooni sini-must-valged tooted -20%!

 Pakkumine kehtib 24.02.-26.02.2017

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.