1. korrus Vaata plaani
Coffee In

Coffee In

Coffee INi kohv on kohvisõbrale justkui seiklus – maitse, aroom ja nauding tuhandetest nüanssidest. Meie kohvipoed varustavad tänapäevast toimekat inimest unustamatu maitseelamuse ja energiaga. Kohvi kõrge kvaliteedi tagavad meie pikaajalised kogemused ja särasilmsete baristade oskusteave ning ainult värskelt röstitud kohviubade kasutamine. Tõelist kohvigurmaani ootab ees lai valik külmasid ja kuumasid kohvijooke. Lisaks pakume ülimaitsvaid kakao- ja chaijooke, värskendavaid kokteile ja smuutisid ning ka erinevaid suupisteid.

Pakkumised

Puuderlumi su lattel!Kuigi lund väljas väga pole, siis hinges on ta igatahes. Märtsi kuupakkumine on kookose lumine Coconut Latte. See on kookose siirupiga rikastatud Latte, mille piimavahule on puistatud lisaks kookospuru. Tulemus maitseb kui puhkus palmi all. Proovi ise järgi! Coffee IN rakenduse ja plastikkaardiga on jook märtsi lõpuni vaid 1,80€ (tavahind 2,55€). Mobiilse klubikaardi saab TASUTA siit: http://coffeein.eu/app/. Pakkumine kehtib 1.-31. märts 2017.

Paukmais…veebruaris
Nüüd saab kino! Veebruari kuujoogiks on Popcorn Cappuccino. See on Cappuccino, mille sees on popkorni maitseline siirup ja peal popkornid. Kohviprofi klubi liikmetele veebruaris 30% soodsam ehk M suurus 1,60€ ja L 2,00€. Tavahind vastavat M 2,25€ ja L 2,85€. Klubiga saab tasuta liituda läbi meie rakenduse: https://goo.gl/ZFujue

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.