1. korrus Vaata plaani
Algida Happiness Station

Algida Happiness Station

Umbes 1,9 miljonit kombineerimisvõimalust – „Mis on teie lemmik Swirli, Carte d’Ori või Magnumi jäätis või jogurtijäätis?”.
Unilever tutvustab Eestis oma ainulaadset jäätisemüügipunktide kontseptsiooni – Algida Happiness Station („Algida õnnejaam”).

Algida Happiness Stationi kohvikutes ühendatakse Algida tuntud kaubamärgid Swirl, Carte d’Or ja Magnum värskete trendide ja kliendi maitse-eelistustest lähtuva kombineerimise ideega uudsel viisil: otse kliendi silme ees segatakse kokku pehme jäätis või jäätisepallid eri lisandite ja kastmetega.

Algida Happiness Stationi jäätisemüügipunktide edu põhineb võluretseptil „sinu kaubamärgid – sinu valik”. Jäätisesõbrad saavad ise valida jäätisesordi ja selle juurde eri kastmeid, puuvilju, šokolaadi ja muid lisandeid ning seega luua täiesti omaenda Algida jäätise. Nii on võimalik luua umbes 1,9 miljonit eri jäätist.

Üks põnev ja Eestis uudne jäätisevalmistusviis on nn külm kivi: külmal marmorplaadil segatakse kokku kaks Carte d’Ori jäätisesorti ja neli lisandit ning tulemus on uus, kliendi maitsele vastav jäätiseportsjon.

Liitu meie uudiskirjaga, et olla kursis uute pakkumiste ja sündmusega Ülemiste keskuses.