Võida iga päev
50 € osturaha!


Laadi alla Ülemiste äpp

Ülemiste keskuse äpp on mugav abiline shoppamiseks

  • Personaalsed eripakkumised ainult äpi kasutajatele
  • Navigeerimine juhatab kiirelt otse soovitud kauplusesse
  • Klientide preemiaprogramm - kingitused ja üllatused
  • Kinkekaardi saldojäägi info onlines
  • Kaupluste ja teenuste otsing kontaktandmed, lahtiolekuajad ja pakkumised

Kampaania võitjad

Jana Tihhonova

Urmas Raidlo

Tiia Ruusmann

Tõnis Terasmaa

Aet Sagar

Aigi Parker

Alari Allika

Kristiine Bauman

Daniil Solovjov

Teet Kannike

Sander Roosimäe

Julia Pronjagin

Tarmo Kild

Galina Käär

Kärt Roosi

sukramm1@hot.ee

Janika Jegorov

gorasmae@gmail.com

Kampaania reeglid

1. Kampaania toimub 01. veebruar kuni 31. märts 2018.a. (kaasa arvatud), mille jooksul on Kampaanias osalejal võimalik mängida tarbijamängu „Ülemiste äpiga võidad!“ www.ulemiste.ee/app. Kampaania toimub paralleelselt nii eesti- kui venekeelsena.

2. Kampaania korraldajaks on ÜLEMISTE CENTER OÜ (registrikood 10872385), aadressiga Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn.

3. Mängus osalemiseks peab kasutaja laadima enda nutitelefoni Ülemiste keskuse rakenduse Play poest (Androidi-põhised telefonid) või AppStore’ist (iOS telefonid).

4. Kampaania auhinnaks on 50-eurone Ülemiste keskuse kinkekaart. Auhinda ei saa vahetada rahaks.

5. Mängu korraldaja loosib Kampaanias osalejate vahel igal nädalal välja 7 auhinda, auhind nimetatud täpsemalt punktis 4.

6. Auhinna loosimisel osalevad isikud, kes on kampaania perioodi jooksul laadinud enda nutitelefoni Ülemiste keskuse rakenduse.

7. Auhinna võitjad kuulutatakse välja kord nädalas ning avalikult kampaania maandumislehel (ulemiste.ee/app). Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale loosimist.

8. Auhind antakse võitjatele üle hiljemalt 30 tööpäeva jooksul pärast loosimist, juhul kui võitja ei ole õigeaegselt tulnud auhinnale järele, siis jääb auhind väljastamata. Auhinna üleandmine toimub isikut tõendava dokumendi alusel Ülemiste keskuse infolauas.

9. Kampaanias osaleja poolt Kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt), mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

10. Auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadustes sätestatud korras.

11. Auhinna võitjal ei ole õigust loovutada auhinda kolmandale isikule.

12. Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.

13. Korraldajal on õigus teha reeglites muudatusi või täpsustusi, teavitades sellest üldsust ulemiste.ee lehe vahendusel.

14. Kampaania Korraldajal on vääramatu jõu ilmnemisel, samuti reeglite olulise rikkumise või kuritarvitamise asjaolude ilmnemisel, ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhinnad välja andmata, teatades sellest viivitamatult ulemiste.ee lehel. Samuti võib Korraldaja auhinda mitte välja anda, kui leiab, et auhinna võitnud isik on võitmiseks kasutanud ebaausaid vahendeid.

15. Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.

16. Kõigi pretensioonide korral saab lisainfot aadressil info@ulemiste.ee või ÜLEMISTE CENTER OÜ (registrikood 10872385), aadressiga Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn.